Nazi Lauck NSDAP-AO - Česká Bcze113 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

NS Zpravodajství

vydávaný NSDAP/AO - České internetové vydání

číslo  113/13 - Jaro 2003 (114)

Informace pro předplatné

NS NEWS BULLETIN je vydáván jako NSDAP/AO publikace v mnoha jazycích, např. anglicky, německy, maďarsky, dánsky, francouzsky, švédsky, španělsky, portugalsky a italsky a to nepravidelně. Předplatitelská cena je 30,- USD na 12 čísel. (Každé číslo je také možno poslat jako 650 MB počítačové CD (v Microsoft Publisher 98R formátu) za 10,- USD/CD.)

Aglické a německé vydání NS NEWS BULLETINu jsou k dispozici POUZE na CD a ve zkrácené formě na internetu. Pro tyto kamarády vydává NSDAP/AO větší tiskoviny v němčině (dvojměsíčník NS KAMPFRUF, 30,- USD/12 čísel), v angličtině (dvojměsíčník THE NEW ORDER, 30,- USD/12 čísel v USA a Kanadě, kamkoliv jinam 50,- USD) a v dánštině (čvrtletník FODRELANDET, jako společný projekt s DNSB v Dánsku. Kontakt: DNSB, Postboks 32, DK-2670 Greve, Denmark).

Přijímáme všechny hlavní měny - pouze bankovky (ne mince nebo známky). Mezinárodní peněžní příkazy (IMO) jsou přijímány z většiny zemí kromě Německa a Rakouska. Mimo USA nepřijímáme také žádné osobní šeky. Žádné "postžirové" šeky.

Dobrovolníci, kteří by chtěli pomoci při překladech nebo psaní článků jsou obzvláště vítáni.

Podívejte se na "bohatý ceník" pro bližší nabídku dalšího propagandistického materiálu, sběratelských předmětů, vlajek, kazet, hudby, knih v různých jazycích a mnoho dalšího.

NSDAP/AO: PO Box 6414, Lincoln, NE 68506 USA www.nazi-lauck-nsdapao.com

Zapamatovaní Hrdinové !

V sobotu odpoledne 15. února 2003, pochodovalo opět BLOOD & HONOR - MAĎARSKO, aby si připomněli padlé hrdiny Německých a Maďarských WAFFEN-SS, kteří bránili Budapešť déle než tři měsíce po změne režimu 15. října 1944. Nazýváme to "BECSÜLET NAPJA" ("Den Cti"). Němečtí vojáci bojovali a bránili naší domovinu stejně jako svou vlastní, nádhernou domovinu a my nato nikdy nezapomeneme.

11. února 1945, poté co bojujícím oddílům došla munice, jídlo, voda a léky, prorazili jako jeden muž. Více než 75 000 vojáků s pouhými dvoumi či třemi náboji ve svých zbraních se pokusili prolomit línie komunistických hord čítajících stovky tisíců. Během dalších pár dní 68 000 v jednom z největších a nejkrvavějších bojů Druhé Světové Války. Zhruba 7 000 bylo vzato jako váléční zajatci do Sibiřských táborů smrti. Maďarský SS-oddíl byl jeden z nejpočetnějších: více než 40 000 vojáků bojovalo se svými Německými kamarády.

Když Sovětské hordy okupovali Horní Buda ("Město"), zastřelili všechny raněné a popravili doktory a zdravotnické zaměstnance; poté znásilnili sestřičky a zabili je svimi bajonety. Ti kteří neměli to stěstí umřít rychle, byly vzaty na Sibiř a nikdy se do Německa nebo Maďarska nevrátili. Jeden z 5 000 táborů smrti je pohltil navždy.

Budapešť padla, ale lidé odmítali zapomenout ty, kteří zemřeli pro Evropu a drželi zpět Stalinovi násilnické Židovsko-Bolševické hordy.

Od r. 1996 pochodujeme pod bojovou vlajkou Maďarských a Německých oddílů WAFFEN-SS, pamatující né prohranou válku, ale ztracené nevinné životy a ty mučené, zavražděné bojovníky za svobodu, kteří chtěli pouze lepší Evropu a lepší Svět.

Tento rok se nejprve policejní šéf pokoušel (pod tlakem od věčně hlídajících, Židovských "združení občanských práv") neschválit povolení pro toto mírové shromáždění, zvláště pak pro pochodování skrz město, pod záminkou násilností které vypukly během únorové oslavi r. 1999. Měli jsme zprávy, že se Němečtí (!) policisté v civilu též zůčastňovali napadání pochodujících a že zatýkali většinou Rakouské a Německé kamarády, kteří se zůčastnili večerního koncertu.

Organizátoři se pokusili požádat o povolení ještě dvakrát, ale pokaždé jim bylo zamítnuto z různých důvodů: "nedostupnot místa", "místo je již poskytnuto jiným skupinám", atd. Když vezmeme v úvahu, že má Maďarsko "novou" vládu - staří komunisté opět uchvátili strukturu moci (volebním podvodem) - pak není divné, že je ustanovení proti nám.

Vzhledem k tomu, že se tato historická bitva odehrála v nejstarším Budapešťském centru ("Město"), byly oslavy Dne Cti vždy naplánovány do této části města. Uvědomili si, že tentokráte musejí udělat změnu.

Po třetím zamítnutí si vůdcové B&H MAĎARSKO v Budapešti najmuli úspěšného právníka na občanská práva, který vyjasnil neústavnost zamítnutí policií a pohrozil okamžitou a velkou žalobou Městu Budapešť. To byla chvíle kdy se policie konečně vzdala a schválila povolení pro shromáždění před parlamentem.

Přišlo kolem 200-250 kamarádů s červeno-bílými vlajkami Hnutí s Šipkovími Kříži. Někteří kamarádi nosili symbol "88" a zdravili se bojovím pokřikem "Kitartás!" ("Vytrvalost!"). Na druhé straně - odděleni dvojitými železnými ploty a velkou přítomností policejních robocopů - Židovští šířitelé zla a jejich komunističtí spojenci (cikáni, homosexuálové, feministky) reprezentovali svou zkaženost a perverzi. Organizátoři "Židovské komunity" volali po tiché (!) protidemonstraci, ale ta byla všechno kromě "tiché". Ječeli a řvali nestoudnosti, což je docela směšné, protože my, Maďarští Nacisté JSME doma; Židé a jejich komplicové jsou tu cizinci, nechtěné hordy podlidí a vetřelců. (Kdo ví? Možná že se právě vytváří nějaká "Nacistická Domovina" o které nevíme? Vědí Židé něco co nevíme my?)

Právě naopak, prezentovala BLOOD & HONOR tichou, hezkou a smysluplnou oslavu pro padlé hrdiny.

Také jsme viděli Židovskou vlajku (hvězdu Davidovu) drženou nějakými "cize mluvícími" štváči. Jejich identita byla jasná, protože zpívali Židovské písně a ječeli "shalom, shalom", během našich proslovů. Zprvu řvali někteří naši kamarádi zpět "Špinaví Židi!", "Táhněte zpátky do Israele. Tohle je naše země", ale lidé z ocharnky jim řekli, ať vůbec nereagují a nedávají šanci provokatérům.

Tento rok byl Vzpomínkový Pochod daleko menší co se týče počtu a kratší než v minulých letech. Ale nepáchalo se žádné násilí a tak se opět těšíme na organizování dalšího příští rok. Příští rok bychom chtěli, spolu s těmi kteří s námi pochodovali dříve, vidět více Evropských kamarádů.

Máme též zprávy o tom, že se v ten den děly vzpomínkové aktivity po celém Maďarsku. V téměř každém velkém městě a vesnici kde se odehrávaly velké bitvy mezi Wehrmachtem / Waffen-SS a Stalinovými násilnickými hordami, se odehrávali pokojné demonstrace..

Pozdě večer jsme uspořádali skinheadský koncert se všemi skupinami z Maďarska. O půlnoci jsme zakončili den rozžehnutím dřevěné svastiky.

VYTRVALOST! SIEG HEIL!

BLOOD & HONOR, MAĎARSKO

Budapešť, 20. Únor, 2003 (114)

Nohy z Hlíny

I Evropské noviny středního proudu publikovaly příznivé kritiky knížek různých autorů na stejné téma: Úpadek globálního kapitalistického impéria známého jako Spojené Státy Americké.

Ekonomicky USA ztrácí zatím co Evropa a Japonsko jdou kupředu. Jediná oblast ve které jsou USA stále rozhodně dominantní je armáda. Nicméně, v historii byla vždy armáda posledním pilířem který se rozdrobil.

Samozřejmě se tito autoři neodváží označit důvod Amerického úpadku, jmenovitě rasový rozklad. A my všichni víme, že za tímto rozkladem stojí Židovský útok na duševní, morální a kulturní hodnoty, které umožnili mužným, mladým, Arijsko Americkým lidem dobít, osídlit a rozvinout svou rozsáhlou zem.

Na druhé straně není úpadek pseudo-Amerického impéria nevyhnutelný ani žádoucí. Pouze slouží světovému Židovstvu a ne Americkému lidu.

Na druhé straně není smrt Árijské Ameriky nevyhnutelná ani žádoucí. Ty a Já- vskutku každý slušný kamarád (včetně té široké většiny, která ještě neví co se děje) - musíme zachránit (nebo znovu získat) Ameriku jako Árijskou domovinu.

Gerhard Lauck

Tanková Smrt u Gronda

Následující válečná historka je výtažek z nové knihy #549 SOLDIERS AGAINST DEATH AND DEVIL, která je k dostání od NSDAP/AO za pouhých $10,00 plus poštovné a balné (v USA připočtěte 10%; jinde 30%)

Silný řev motorů ze všech stran. Mračna prachu se zdvihají všude kolem nás. Ocelové tankové vlny se na nás valí ze tří stran najednou. Dech se krátí vzrušením. I přes pálivé horko se člověk naokamžik cítí velmi chladný. Nemusíme se zato stydet. Obraz těchto ocelových monster plazících se podél široké fronty, několik vln široké, je dostatečně skličující.

Rachocení a hřmění palby z naší motorizované baterie zahajuje bitvu. Rychlým tempem metou howitzery jednu střelu za druhou do postupujících mas. Fontány zeminy označují zásah mezi tankové vlny. Snaží se jim vyhnout uhýbavým manévrem. Palba se stupňuje a vynucuje si otvor v hustých řadách. Někteří zahýbají a někteří se zastavují, ale masa se valí dál. Rychlé obrněné průzkumné vozidla a lehké tanky vedou útok a snaží se odvrátit palbu od našich protitankových zbraní. Těžké tanky naježené s kanóny zasebou chtějí spatřit své nejsmrtelnější nepřátele včas. Nechte je přijet blíže, stále blíže, i když vám skočí srdce až do krku. Protiletadlové dělostřelstvo a těžké kulomety teď zahajují palbu na lehké tanky. Pekelný koncert teď opravdu zuří - ďábelská muzika moderní bitvy. Urputná kulometní palba ze všech Ruských hlavní zpívá kolem našich pozic. Pištící zvuk tankových střel vyzrazovaly dopady mezi naše řady. Protitanková děla štěkají též. Divoký ohňostroj osvětlených střel závodí přes pole, utopeni v hlučných ranách z našich motorizovaných útočných zbraní a howitzerů. Některé míří přímo na těžké tanky zatím co jiné míří dále dozadu, aby odřízli nové útočné vlny. Obklopuje nás neustálé hřmění, kvílení a kňučení. Řvané rozkazy proniknou pekelným hlukem stejně jako nářek raněných. Tu a tam bouchají exploze, chvějí zemí, následované výšlehy plamenů a černými olejovitými houbovitými mraky, které se vztyčují do nebes. Tanky se zastavují, hoří a pak vylétnou do vzduchu s hlasitým zaduněním. O jednoho méně - a další - támhle dva - je jich celá skupina do sebe zaseklých a pokroucených. Střely dopadají, trhají, drtí a ničí! Ale nové tanky si znovu a znovu razí cestu přes zeď hlíny, prachu a kouře. Víme opravdu ješte co vůbec děláme? Bitva zuří kolem nás - vpředu, na stranách a vzadu. Přemýšlení - ne, pouze chtění, dát dohromady všechno, čeho je lidská síla a tvrdost schopná.

Ruské tankové střely naráží do baráků. Tu a tam hoří suché dřevo jako třísky na podpal. Plameny před námi, mezi námi a za námi. Muniční náklaďák vojenských inženýrů najel do spadlého, hořícího stromu. Pryč, pryč - peklo se rozpoutalo v našich vlastních řadách! Náklaďák chytá. Explodující miny, nálože a ruční granáty mezi námi staví zuřivou zeď. Okolní domy a vyschlé stromy se vzněcují. Planoucí oheň se šplhá nahoru. Vypadá to, jako by hořel i sám vzduch. Proniká do plic jako žhavé olovo,  ožehává vlasy, hoří a dráždí oči. Smrt vyje a tančí tisíci střepinami žhavé oceli. Němečtí vojáci nic méně bojují v tomto řvoucím pekle proti divokým útokům ohně plivajících monster. My, ledově studené oči - pro které je smrt možná pouhé osvobození - koukáme skrz hledí na nepřátele, házíme ruční granáty, pokládáme miny, metáme žhavící smrt z plamenometů. Protitankové oddíli spěchají se svými zbraněmi na nejohroženější pozice. Motorizovaná útočná děla hřmějí znovu a znovu do mezery. Muži bojují proti všeničící moci válečných strojů. Nakonec jsou tito muži se svými tvrdými zbraněmi opravdu silnější než teror, horor  a moc těchto mas strojů. Hořící věže plamenů a dýmu stojí okolo nás v semknutém kruhu. Ztráty tohoto útoku byly příliš vysoké. Následujícím vlnám chybí hybná síla. Nejprve po jednom, pak v uzavřených sestavách se tanky obracejí a ztrácejí se v jámách a roklinách. Divoké hurá vybuchne z našich hrdel! Žijeme! Udržujeme pozici!

* * * * *

Slunce je již nízko nad horizontem. Tíživé horko neustoupilo. Hořící mlha ohňů, pronikavý pach prachu a rozvlněný olej hořících tanků zatěžují horký vzduch, naprosto bez sebemenšího vánku. Kam uběhly všechny ty hodiny? Nemohli jsme je zpočítat. My jsme je zkrátka prožili ve vteřinách a minutách, každá z nich znamenající jeden lidský život.

Útok za útokem - ve skupinách, zástupech a vlnách, v semklých formacích a úzce soustředěných na vlastní cíle - se na nás valil. Jakmile přijeli formace z Gronda, poslalo je Ruské vedení bez pauzi do boje. Naše tenká línie váhala více než jednou pod strašlivým nárazem s těžkými tanky a hrozila prolomením. Ale znovu a znovu, pevně uchopili půdu svými nehty. Smrtí pohrdající vzpřímení se, obětování jednotlivců znovu a znovu obrátilo situaci.

Naše posily několikrát prolomily kruh tanků v zuřivém útoku. I když byly samy ponoření do nejurputnějších bojů, přínášely munici, zbraně a svého bojového ducha svým obklíčeným kamarádům. Dva pěchotní bataliony doplnily naše řídké línie, vstupující do nelítostné konfrontace hned jak přišly ze svého nuceného pochodu a boje. Boj zuřící kolem nás, hodinu za hodinou, je stále nerozhodný.

Nové útoky přicházejí z několika stran. Útočné zástupy chtějí rozemlít poškozené pozice. Bitva znovu vzplává. Přímo před námi jsou hřmící palba, pak vysoké, krátké kvílení a poté drtící zásahy. To jsou velké děla, které teď orají zem. Jsou vidět záblesky hlavní. Člověk může pouhým okem vidět jak hlavně děl vyčnívají přes násypy. Naší první myšlenkou bylo, že dorazila těžká Ruská artilerie a vzala nás pod přímou palbu. Fontány země vrcholí kolem nás a prší střepiny!

Pak vyroslo na horizontu více hlavní. Objevila se vysoká tanková věž, kterou následoval opravdu velký podvozek. Tanky! Gigantické tanky které jsme ještě nikdy předtím nevyděli! Oceloví giganti se na nás valí přes násyp! Ruské 52 tunové tanky s 15 milimetrovým dělem! Padl na nás paralizující teror. Pak se otáčí protitankové děla. Jejich palba štěká ze všech hlavní, ale tyto lehké protitankové zbraně nemají žádný efekt. Střely se odráží od masivních ocelových stěn jako gumové kuličky. V bezmocném hněvu pálíme ze všech našich zbraní co to jen jde. Pronikavé výkřiky volají na motorizovaná útočná děla. Hrnou se přímo na Rusy. Teď rozhodují vteřiny. Proud střelby! Poté je na monstra vypálená střela za střelou. I železné nervy, tito moderní rytíři se strachem a výčitkami střílí jako by stáli na cvičišti. Střela za střelou trefuje tyto ocelové bedny, trhá stěny, seká nosné plochy a udeřuje věže. Strašlivá bitva se odehrává na krátkou vzdálenost. Střílíme rychleji a lépe, ale všude kde trefí Ruská střela je smrt a zkáza. Tři z gigantů jasně hoří a vylučují ohromné kouřové mraky. Ďábelský třesk vedle mě - přímí zásah jednoho z motorizovaných útočných děl! Celý roh silného obrnění je urvaný a jeden muž je těžce zraněn. Také to servalo nadporučíkovy brýle a rozbilo je na tisíc kusů! Jeho ruka hmatá v kapse po náhradních brýlích. Sedí na jeho očích jako by k nim byly nalisované, ale jeho obličej je bledý jako mrtvola. Ostré rozkazy sjednocují mužstvo. Další salvy jsou vypáleny - zásah za zásahem. Další zásah těsně vedle děla. Vleče se zpět smrtelně zraněno. Zbývají ještě tři těžké tanky a tvrdohlavě se na nás valí. Posádka druhého motorizovaného utočného děla volá zběsile po munici, protože poslední náboj právě vyšel z hlavně. Jeden muž vyskočí z děla a běží zpátky skrz  hvízdající střepiny a salvy kulometů. Tanky se přibližují - jsme jako paralizovaní. Útočný artilerista je zpět s dvěmi střelami v každém podpaží! Spěchá vpřed bláznivými skoky. Proč Rusové nestřílejí? Střílej už, střílej! Zkonči to! Muž zmizel do motorizovaného děla. Ruské tanky jsou na v blízkosti padesáti metrů. Během pár vteřin zaplní vzduch čtyři exploze - zásah za zásahem! S neuvěřitelnou silou rozdrtí tři zásahy stěny těchto gigantických tanků. Koncem je chaos v krvi, dým, oheň a ruiny!

Stejně zoufalý boj se odehrává napravo i nalevo. Jeden protitankový oddíl se vkrádá vpřed, předcházený dvěma motocyklisty. Jejich cílem je násyp s palebným postavením. Divoce řídící jedou vpřed. Náhle před nimi stojí jeden z Ruských gigantických tanků. Motocykly nemohou zastavit a narážejí do něj. Drcení, lámání a skřípání - tank se přes ně převalil. Nářek teroru se nám zalknul v hrdlech. Oba muži se pak za tankem postaví na nohy. Jejich obličeje jsou bílé, ale jejich kosti celé. Spadli přesně mezi široké pásy. Taková je válka! Smrt se hrne na muže 52 tunami oceli, ale nechá ho jít; on téměř každodeně posílá dalšího muže do neznáma při zlé muzice střel z pušek.

Protitankové oddíly odhodlaně bojují. Tank je jejich smrtelný nepřítel. Nechají ho přiblížit se co nejblíže a pak chladně vypálí na jeho nejslabší místo jak to mají natrénováno. Střílejí dokud se pancíř nerozžhaví z mocných zásahů a otvor tanků střílý, dokud se nepřestane pohybovat nebo dokud zásah do děla nezničí jeho palebnou sílu. Než zkolapsuje poslední muž, ještě vystřelí svou poslední salvu.

Tanky jsou v našich pozicích! Nemohli jsme je zastavit. Teď brázdí zem a bortí zákopy svými mnoha tunami. Nad pěchotou se ozývá skřípání a lomocení pásů a řev motorů. Na vzdálenost pouhých metrů tankové střeli roztříští pozice. Ruční granáty padají z tankových věží. Je tohle konec? Ale pouze ten, který se oddá své ztracenosti je opravdu ztracen. Teď se ojevují ze svých lyščích doupat a běží k ocelovým gigantům, cpou jim granáty do hlavní a věší svazky granátů na pásy. Vojenští inženýři běží pod palbou, kladou miny před jedoucí tanky a připevňují výbušniny. Ve velkém zoufalství bojují Němečtí vojáci proti těmto oheň plyvajícím ocelovým výtvorům a cpou je plné výbušninami; jejich bojová zuřost se stala hrozlivou. Chtějí je roztrhat svými holými rukami, kdyby jim k tomu Bůh dal sílu. Zuřivě, muž běsnící proti osudu a - se svou železnou vůlí a nekonečnou sílou - donutil váhy osudu, aby se naklonily zpět. Netušená energie se objeví a vybije se na obrněných nepřátelích, trhajíc je na kousíčky. Jelikož právě zasáhli smrt přímo do obličeje, vypadá to jako by se jich bála. Vyklouznutí z jejich hrabavých rukou a zem vyhlazující údery proti smrti a ďábelské moci. Muž je vládcem bojiště. Žhavé železo a zdi ze silné ocely - co jsou v porovnání s mocí jeho vůle, proti síle jeho srdce? Tanková smrt přechází přes bojiště. Vybuchující ocelové kolosy, řvoucí exploze, plameny, dým a krev značí její cestu.

Působí velké rány a hluboké trhliny v nepřátelské linii. Lidé a stroje jsou propleteni. Již neexistuje místo mezi životem a smrtí. Tato bitva musí skončit stejně jak začala - bez slitování. Vítěztví je dosaženo při soumraku - první rozhodnutí mezi Bolševickými tankovými masami a Německými vojáky. První víteztví bude sloužit jako příklad pro nastávající boje a bitvy; bude to rozklad tankové armády, která jednou chtěla pohřbít Německé země, vesnice a města svým ničícím útokem.

Sovětské oddíly byly dávno rozprášeny. Bez vedení, se osamocené tanky toulají po krajině dokud nejsou obklíčeny a zničeny. Zbytek tankového regimentu utíká bezhlavě do všech stran, vjíždějí do sousedních divizí, které postoupily a stávají se další ráno kořistí pro stuky. Jak padají temné letní mlhy na bojiště, ruiny Ruských tanků tam hoří a kouří. Plápolající plameny svítí nad hroby našich kamarádů jako znak vítěztví, pro které umřeli v pevném přesvědčení o velkém úkolu. Zítra se s námi shromáždí proti stejnému nepříteli. Procházka po bitevním poli ukazuje opět hrůznost tohoto boje. Kolem 150 tanků, mezi nimi mnoho z těch nejtěžších oddílů a ocelových gigantů, leží kolem roztrhaní a rozdrcení. Tyto hromady ocele a železa již nikdy více nezaútočí proti Německým vojákům. Přešla přes ně tanková smrt před Grondem.

Dopisy Editorovi

 

Aktivní i přes Postižení

Vaše články jdou přímo k věci. Jsou jediné, které píší co si my všichni ostatní myslíme. Trojité HEIL! Jsem loajální NSDAP/AO.

Jsem fyzicky postižený. Jsem upoután na vozík a nemůžu mluvit. Pokud vám mohu pomoci na virtuální (internetové) frontě, pak mě dejte vědet! - Německo

Editor: My všichni bychom si měli vzít příklad tohoto kamaráda k srdci! I přes fyzické postižení, se stejně dobrovolně hlásí o práci - a tudíš bojuje - za naši věc!

 

Nárůst

Hnutí zde neustále roste. Minulý týden se sešlo 15 Nacionálních Socialistů, aby naplánovali další akce proti Židovskému imperialismu a zdejšímu zločineckému režimu. Sieg Heil! - Německo

 

Jack van Tongeren kandiduje do senátu

Média udělaly velký rozruch z mého propuštění v září a poté ještě větší o naší nové kampani, která byla větší a efektivnější než nepřítel předpokládal. Oficiálně teď kandiduji na křeslo ve Federálním Senátě. Gosnells, Western Australia.

Editor: Propuštěn z mnohaletého politického uvěznění, tento kamarád okamžitě pokračoval v boji za naši Bílou rasu! Salutujeme jeho odhodlání!

 

Skvělé Filmy

Jsem rád, že teď máte ty klasické filmy z Třetí Říše na DVD. Je to skvělé! Víteztví Zdar! - Washington

 

Pronásledování se Zhoršuje v Srbsku

Teď není situace v Srbsku dobrá pro žádné nacionalisty a naše Nacionálně Socialistické hnutí je přímo na vrcholku nepřátelské listiny.

Po atentátu na Srbského pro-Židovského prezidenta Zorana Djinjdjice se z policie stali divocí psy. Prohledávají naše domy a zabavují vše co chtějí bez ohledu na vlastní zákony. Mnoho z našich kamarádů bylo zatčeno. I policisté a vojáci kteří odmítají podpořit tento teror jsou zatčeni. Ale my budeme bojovat abychom opět nabyli naší svobodu. Heil Hitler! - Srbsko

 

Svoboda Projevu Umlčena v Ukrajině

Nové zákony zakazují "anti-semitismus" zde v Ukrajině. Musíme teď být opatrnější v tom jak pracujeme. - Ukrajina

 

Litevci Uctívají Waffen-SS

Tento rok byla znovu vzpomínková demonstrace pro kamarády ze dvou Litevských divizí Waffen-SS, kteří bojovali proti komunismu. Někteří pokračovali bojovat od 1945 do 1956. - Dánsko

 

Nacionálně Socialistické Muzeum

Teď již existuje Nacionálně Socialistické muzeum v Maďarsku. Židé křičeli, ale nemůže být zavřeno, protože se nachází na soukromém majetku! - Maďarsko

 

Okupovaná Země

Rusko je okupované Židy, cikány a Asiaty. Prosím, zašlete nám propagandistický materiál. - Novosibirsk , Rusko

 

Nacionální Socialista a Hrdý na to!

Jsem nacionální Socialista a jsem na to hrdý. Často navštěvuji vaši webovou stránku. Je to dobrá práce! Jsem velmi ohromen. Prosím zašlete víc Polských materiálů. - Polsko

Editor: Zvláště kamarádi v ochuzených zemích pomáhají šířit slovo překladem článků a také celých knih! Tyto jsou přidány na stránku NSDAP/AO a tudíš se stanou dostupnými po celém světě zdarma a navíc, dobrovolníci pro OCR scannování KNIH (v různých jazycích) jsou též žádaní pro maximální využití tiskových zařízení NSDAP/AO. 

Potřebujeme !

1.                Knihy a časopisy Třetí Říše, stejně jako originální (do roku 1945) nahrávky s německými pochody.

2.                Kamarády, kteří plynule píší (není nutné, aby mluvili) cizí řečí a jsou ochotní dělat překlady.

3.                Internetové aktivisty ke shromažďování a šíření informací.

Podívejte se na náš rozsáhlý NABÍDKOVÝ LIST !

VZOREK NOVIN ZDARMA !

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA
http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

Hlavní strana NSDAP/AO