Nazi Lauck NSDAP-AO - Česká Bcze116 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

NS Zpravodajství

vydávaný NSDAP/AO - České internetové vydání

Číslo 116/16 - Zima 2003/2004 (115)

Zpráva z fronty:

Velký úspěch v České Republice !

Vážení přátelé !

Právě došlo k největšímu českému propagačnímu postupu v historii NSEC & NSDAP/AO ! První program České televize ČT1 informoval ve zprávách o NSEC & NSDAP/AO ! Tato stanice (v ČR jsou pouze 4 celostátní programy) je denně sledována miliony diváků ! Večerní zprávy jsou obvykle sledovány přibližně 3,6 miliony (z celkových 10 milionů obyvatel ČR) diváků ! Protože zprávy na všech programech začínají v jinou dobu, nikdo o tuto reportáž nemohl přijít. Celá reportáž trvala několik minut. Stránky NSEC & NSDAP/AO byly zobrazeny přes celou obrazovku ! V reportáži se mluví o blízké spolupráci mezi NSDAP/AO a NSEC, zatímco pod českým lvem se svastikou běží text, který říká, že jsme oficiální spojenci.

Následoval popis NSEC a jeho obchodu, kde si lidé mohou objednávat materiály jako například knihy, vlajky a odznaky, a pak se nemožné stává skutkem – prochází obchodní sekcí vlajky a ukazují veškeré (!) zboží přes celou obrazovku ! Placená reklama v této délce by stála hromadu peněz ! Následovalo vyjádření policejního úředníka, který řekl, že s tím nemůžou nic dělat, protože server je ve Spojených státech. Po něm vystoupil představitel českých Židů, který řekl, že to vše je špatné, ale dokud budou Američané nade všechno uznávat svobodu slova, je skoro nemožné s tím cokoliv udělat. Reportáž končí slovy, že některé země se už pokusily dát to k soudu, ale nepomohlo to – během těchto slov byl přibližován obraz kamaráda Laucka až skoro přes celou obrazovku a reportáž skončila...

Co na to říkáte ?! Léta tvrdé práce se nám začínají vyplácet ! Myslím, že toto nás (spolu se zprávou o extremismu) definitivně staví do pozice české NS organizace číslo jedna, pokud jde o vzdělávání a propagaci ! V současnosti máme kolem 40 000 návštěvníků hlavní stránky a celkově 20 000 návštěvníků měsíčně.

Sieg Heil ! Spolu jsme silní !

Nahoře: Logo používané našimi českými kamarády. Jejich úspěch měl další zajímavý důsledek: v říjnu byl celkový počet návštěvníků stránek NSDAP/AO z České Republiky dokonce vyšší než z celých Spojených států !

Zprávy z Říše

Ano, podle nedávného průzkumu považuje 59% lidí z celé Evropy IZRAEL za největší hrozbu světovému míru !!! Všichni ministři jsou teď samozřejmě šokovaní a zahanbení, například BERLUSCONI z Itálie; ten volal do Izraele a jaksi „prosil o prominutí" tohoto – opravdu neočekávaného – výsledku průzkumu! Politici teď hledají zdůvodnění; říkají, že otázky v průzkumu „nabízely předem odpověď" a proto byly manipulující… Jó, to určitě… Stala se snad sama EU „antisemitistickým ďáblem" nebo co ?!

Nedávno proběhla ve Švédsku největší Nacionálně Socialistická demonstrace od druhé světové války ! Několik pravicových skupin dalo dohromady masu lidí. Zúčastnilo se víc než 2000 lidí včetně mnoha kamarádů z Německa. Švédská vláda je šokovaná tím, že její odhady (800 neonacistů, 2000 pro-NS lidí ve Švédsku) jsou nesprávné a skutečné číslo je podle všeho vyšší. To tuší i skupina zvaná „Legion Wasa", která chce vytvořit „soukromou armádu".

ALESSANDRA MUSSOLINI, Duceho vnučka, která opustila postfašistickou Alleanza Nazionale, se v Izraeli omluvila (dokonce měla židáckou čepici) za „zločiny fašistického režimu" vůči Židům. Nyní chce vytvořit novou stranu.

PC (=political correctness" – politická korektnost) vtrhla dokonce do PC (= personal computer) odvětví: Nějaký obchodní manažer v Los Angeles požaduje zákaz označování hardwaru slovy „master" (pán) a „slave" (otrok) (s ohledem na nepříjemné asociace těchto slov). TO NENÍ VTIP! Možná také bude požadovat zákaz „likvidace" parazitů/virů a červů, kteří infikují počítače…

Debata o antisemitismu pokračuje: Místní politik CDU a profesor KNÜTTEL je také nazýván „antisemitou", protože požadoval „pouliční bitky" atd., jak ukázala reportáž v show „Panorama" na ARD. Také v malém městečku blízko Fuldy, když byl obviněn HOHMANN (který byl dnes vyloučen z CDU po masivním nátlaku médií za to, že nazval Židy „zločinci"), prokázal průzkum mezi lidmi silné sympatie pro Hohmanna. Občané všeho věku a vzdělání prohlašovali, že je to špinavost přesahující všechny meze, když člověk v Německu nemůže ani říct pravdu ! To je přesně to, co chceme ! Nemůžu uvěřit, že se (aspoň) někteří lidé probudili ! Média jsou na druhou stranu schopná všeho… Umíte si představit, s jak velkou agitační akcí proti těmto menším, ale ÚCTYHODNÝM městům začnou velké noviny !

Plus: CDU ztrácí na prestiži kvůli Hohmannově aféře. Merkel (a také všichni členové CDU) řekl bezprostředně po „incidentu" (Hohmannova řeč ze 3. října), že by neměl obavu z nějakých následků po omluvě a z opakování takových prohlášení… Hohmann žebral o odpuštění… Ale proti obrovským tlakům neměl žádnou šanci…

Společnost DEGUSSA opravdu dodá ochranu proti grafitti pro berlínský památník švindlkaustu; Židé byli rozzuření, protože se dozvěděli o spojení této společnosti s IG Farben, výrobcem cyklonu B. Ale – a to je velká sranda ! – volba jiné společnosti by stála Židy navíc 3,2 milionu, takže židovský „obchodní cit" byl silnější a Degussa je přijata… Berlínští Židé s tím dokonce otravovali i nějakého amerického Žida (myslím, že se jmenuje Eisenmann), který řekl, že jejich vyjádření byla hysterická a rozhodně ne v pořádku… Fajn, takže naši „německy mluvící" VYVOLENÍ jsou pořád nejagresivnější…(Předpokládejme, že utrpením od všech nedávných „šoků" zaviněných všemi těmi „antisemity" kolem…)

Další antisemitský skandál: Mick Flick, vnuk známého Flicka a jeho společnosti z WW2, vystavuje svou uměleckou sbírku v Berlíně, Schröderova vláda ho pozvala, děkovala mu a tak dál… Akorát Židi se rozbrečeli, protože podle nich jeho štěstí vyrostlo na židovské „nucené práci" a protože nikdy neprojevil žádnou „lítost" nad zločiny, kterých se dopustil jeho dědeček…

To všechno ukazuje, jak je dnes „Antisemitský klub" (právě jako „Auschwitz klub") stále víc používán k likvidaci lidí…

V Německu opravdu nastupuje „antisemitská debata": Mnoho článků hledá příčiny posledních incidentů (dokonce celoevropských !). Autoři těchto článků jsou poněkud frustrovaní.

Další zajímavá zpráva: DEGUSSA, pomocník firmy IG Farben (která vyráběla přípravek na odvšivování cyklon B), je sponzorem památníku švindlkaustu v Berlíně. Židé byli celkem šokováni, když se dozvěděli o „NS minulosti" společnosti a chtěli okamžitě zrušit její práci, se kterou už začala. Degussa má celkem dobré motto: „budoucnost jsme my a tradice".

Teď je napadán také generál GÜNZEL… Jeho život, jeho rodina atd. jsou probírány, on byl napaden atd. atd. Pro systém musí být jistě velmi frustrující vidět takové odvážné lidi a zjišťovat, že navzdory židovské mediální kontrole SPOUSTA lidí vidí skutečnou hrozbu a sdílí (přinejmenším částečně) naše názory ! Tohle je to, co můžeme říct „milovaným" Židům: navzdory žvástům politiků, že „celý národ" je proti nám, odpor stále existuje !

100 000 lidí demonstrovalo proti Schröderovi, i když se očekávalo jen 12 000… Mnoho lidí se přidalo spontánně k demonstraci… To ukazuje, jak režim skomírá… Je s podivem, že číslo 100 000 lidí je uvedeno v dnešním tištěném vydání „Süddeutsche Zeitung" a nejenom to, i důkazy skutečnosti, že EXISTUJÍ různé rasy s různými vlastnostmi (po všech těch tvrzeních, že „všichni lidé jsou stejní"), ale také budou k dispozici nejničivější zbraně, jako například „ty-už-víš-kdo" a už dávno začal výzkum etnických zbraní, které by zabíjely jen Araby…

Asi jste slyšeli o případu vraždy v Overathu (Bavorsko)… Právník, jeho žena a dcera byli zavražděni… Ale teď byl nalezen hlavní podezřelý a jeho přítelkyně… On je bývalý žoldák a měl kontakty na nacionalistické skupiny… Nový titulek: Neonacisté zabili právníka… Můžete si představit všechnu tu propagandu v novinových článcích; vypadá to, že VŠICHNI kriminálníci jsou neonacisté… Režim se opravdu pokouší vytvořit taková spojení; v posledním vysílání SPIEGEL-TV mluvili o několika podvržených případech atd. a zdůrazňovali skutečnost, že tito lidé měli kontakt na neonacisty… Bez ohledu na fakt, že tyto společnosti měly absolutně NEPOLITICKÉ pozadí !

Další zajímavé zprávy: Vědci se přiblížili k vyvinutí genetické bomby, která je schopná zabít lidi na základě rasově specifických genetických údajů… Dnes se ukazuje, KDO dělal špinavý obchod, jmenujme jen černý trh s kávou a Bubise !!!) … Další delikátní fakt v kauze Overath: Podezřelý byl nedávno kontaktován politickou policií !!! Teď je tento fakt samozřejmě režimem popírán…

Další příklad těchto odporných represí: Skinheads, kteří zmlátili cizince, jim musí zaplatit nejméně 38 000 eur odškodné !!! Samozřejmě kamarádi nejsou bohatí a pokud nedokážou splatit v krátké době celou částku, suma stoupne o 50% !!! Zní to neuvěřitelně, ale je to tak ! Takové „náhrady" jsou speciálně pro nacionalisty úplně nové! Vzpomínáte si na incident, kdy byli kamarádi zmláceni a málem zabiti Turky ? ONI NEDOSTALI ANI CENT !!! To je zvrácenost justice !

OTTO GÜNSCHE, SS-Hauptsturmführer a poslední pobočník Vůdce zemřel ve věku 86 let 2. října tohoto roku… On byl osobou, která spálila jeho ostatky… Navzdory mnoha nabídkám k napsání knihy nebo vytvoření filmu to vždy odmítal udělat a dožil v Porýní v Lohmaru…

Pracuji v pracovní službě

Následující je výňatek z knihy #546 Američan poznává nové Německo

Dobrovolná pracovní služba v novém Německu mě vždycky zajímala. Brzo na začátku roku 1933, jak už jsem se zmínil, jsem navštívil pracovní tábor, stejně jako školu vedoucích pracovní služby v Potsdamu. Byl jsem už teoreticky informován o účelu, smyslu a cíli tohoto důležitého zařízení.

Už jsem poznal, že mládež nového Německa spojovala jejich snaha vytvořit v Německu nový sociální pořádek z dočasného chaosu, který zachvátil celý svět. Chtěli pro svou zem vytvořit novou, lepší budoucnost.

Poté, co jsem viděl obě tato zařízení pracovní služby, tak jsem si opravdu velice cenil možnosti pracovat s nimi. Chtěl jsem se něco dozvědět o táborovém životě z první ruky díky osobnímu kontaktu s lidmi z pracovní služby a získat tak pravdivý obraz všeobecného táborového ducha a pocitů lidí. Zkrátka jsem chtěl žít mezi nimi jako jejich kamarád a cítit se jako oni.

Podrobil jsem se nařízením, která mi jako cizinci dovolovala zůstat několik dní mezi pracovníky, podílet se na jejich denních činnostech a vykonávat ty samé činnosti jako oni. Jinak řečeno, chtěl jsem mezi těmi lidmi pracovat „jako jeden z nich". Můj pobyt byl schválen a byl jsem přiřazen do pracovního tábora 93/3 v Potsdamu, který byl otevřen zrovna v listopadu předchozího roku. Tento tábor vzbuzoval zájem mnoha cizinců, protože není daleko od Berlína. Tento tábor navštívili představitelé mnoha států, například král a královna ze Siamu, švédský admirál Lindesbran, skupina amerických baptistů a prezident řeckého Studentského svazu v Aténách.

Je známo, že pracovní tábory jsou navštěvovány mnoha cizinci. Já jsem chtěl získat víc, než jen povrchní pohled návštěvníka. Chtěl jsem tu sám pracovat za podmínek, jaké tu jsou. Zjistil jsem následující:

Hned na začátku bych chtěl říct, že tu na mně nebyla uplatňována žádná omezení – ani jsem nepodléhal žádnému zvláštnímu zacházení. Hlásil jsem se na službě a všechno pokračovalo bez zbytečných průtahů ! Nejdřív jsem dostal pracovní a sportovní oblečení. Pak jsem byl poslán do noclehárny, kde mi byla přidělena pohodlná železná postel s matrací, prostěradlem, přikrývkou atd. Dostal jsem to samé, co ostatních 220 lidí v táboře. Každá noclehárna měla 16 postelí. Každý měl svůj šatník s kartičkou se svým jménem a pracovním zařazením. Pak jsem byl přivítán jako nový „kamarád", zařazen mezi ostatní a pochodovali jsme za prací. Toto je denní program v pracovním táboře:

Probouzíme se v 5 hodin. Pak vstáváme a děláme cviky na čerstvém ranním vzduchu. Po návratu do noclehárny každý ustele svou postel. Místnost je bleskově dána do pořádku, pak následuje ranní toaleta. Dobře probraní, skvěle svěží – a už velice hladoví - zasedáme ke snídani. Ta se skládá z kávy, čaje, vařeného masa a chleba s máslem a marmeládou. Tou dobou si už připravujeme druhou snídani, kterou si bereme s sebou. Tu pak jíme během ranní pracovní přestávky a je složená z „máslového pečiva" s párkem a kávou. V 6:15 jsme svoláni na shromáždění k prohlídce. Dostaneme své rýče, stojíme vzorně v pozoru a pak pochodujeme na pracoviště, které je vzdálené půl hodiny od tábora v Potsdamu.

Pracovníci tady porazili stromy na postavení skupiny nových jednoduchých rodinných domů. Třicet jich už je obsazeno, většinou veterány, ale i nezaměstnanými. Někteří pracovníci připravili kostky na stavbu chodníků, jiní kopali základy pro stavbu nových domů. Jedenáct dalších mužů, včetně mně, dostalo za úkol vykopat a odvozit půdu z jedné ulice blízko domů, kde bude kanalizace. Se svými rýči jsme pracovali od 7:00 do 9:30. Pak jsme si udělali přestávku na naší druhou snídani s párkem, chlebem a kávou. V 10:00 nás zavolala píšťalka šéfa zpátky do práce. Teď jsem byl přidělen do skupiny dvanácti mužů. Přehazovali jsme lopatami půdu do připravených vozíků. Tyto vozíky pak byly – třemi lidmi na vozík – tlačeny po 100 metrů dlouhé kolejnici. Hlína pak byla vysypána na hromadu u jednoho z domů, kde byla použita na zarovnání terénu. Pracovali jsme jako včelky až do 13 hodin. Všichni jsme byli dobře naladěni. Vyprávěla se spousta vtipů a všichni jsme se hodně nasmáli. Ve 13 hodin jsme se zase seřadili před naším šéfem a vrátili se do tábora. Ještě bych se chtěl zmínit o tom, že jsme během návratu zpívali, jak je u německých pochodujících skupin zvykem. Při svých pochodech zpívají bez ohledu na počasí. Zpěv udává rytmus pochodu a zároveň pomáhá odstranit pocit únavy. V tomto zpěvu je cítit spokojenost z vykonané práce a povinností vůči pracovní službě a nejen to, v tomto zpěvu je cítit jasná radost a štěstí. To ve mně zanechalo silný dojem. Radostný pocit se rozšiřoval i na mnoho kolemjdoucích, kteří nás potkávali a zdravili přátelským zvoláním. Po návratu nás přivítal Oberfeldmeister Schobbert, uklidili jsme rýče, očistili si boty a nastal čas na sprchu a důkladnou očistu. Ve 14 hodin byl oběd. Každý den vaří rozmanitá a vydatná jídla: jeden den byl dušený steak, další den hovězí s bramborami a zeleninou nebo šunka, brambory a hrášek atd., vždycky moc dobré. Oberfeldmeister Schobbert nám u večeře popřál dobrou chuť a pak jsme snědli své porce, hladoví jak vlci. Po večeři jsme umyli nádobí a odešli na své pokoje. Volný čas nám trval od 15:00 do 17:00 a jednu hodinu z toho jsme museli odpočívat v posteli. Odpočinutí a čilí jsme si pak oblékli sportovní oblečení a dvě hodiny jsme se bavili hrami na čerstvém vzduchu. Také jsme se každý podvečer sešli a při západu slunce dělali „vlajkovou přehlídku", po níž jsme se rozešli na své ubytovny. Pak jsme, už zase hladoví, měli večeři. Dnes večer se jídlo skládalo ze slanečků, brambor, pečiva se studeným masem nebo klobásami („hot dogy" !), chleba a másla, kávy a čaje a všelijakých zákusků. Po této večeři, která trvala od 18:00 do 19:00 hodin, už jsme až do 22:00 neměli žádné povinnosti. Německá mládež se bavila muzikou, mnoho obyvatel tábora hrálo na kytary, mandolíny, harmoniky a podobné nástroje. Ostatní jejich hru doprovázeli skupinovým zpěvem. Hodně jich četlo noviny a knížky. Několik jich trávilo čas hraním karet, debatou, psaním dopisů, studiem nebo nějakou jinou činností, která se pojila s jejich zájmy a zálibami. Ve 22:00 byl čas „na postel". Od 22:05 a dále nemůžu podat žádnou zprávu, protože jsem upadnul do hlubokého, zdravého a osvěžujícího spánku, ze kterého jsem byl vytržen až v 5:00 příští ráno, kdy mě volal energický hlas do nové fyzické práce na čerstvém vzduchu.

V tomto táboře jsem také poznal 120 mladých lidí, kteří se díky svým výkonům chtěli na jeden den stát vůdci pracovního tábora. To jsou ti lidé, kteří chtějí pokračovat ve vzdělávání uvnitř tohoto mladého hnutí. To jsou ti lidé, kteří chtějí tímto způsobem hrát větší úlohu v budování nového Německa. Tato nová mládež už pochopila smysl, význam a cíle této pracovní služby, které jsem už jmenoval.

Každý, kdo si dá tu námahu si všechno ověřit jako já, musí vidět, jak falešný je v cizině široce rozšířený názor, že německá pracovní služba jsou nucené pracovní tábory pro nezaměstnané nebo dokonce trestně pracovní tábory pro komunisty.

V táborech může každý vidět mladé lidi ze VŠECH vrstev společnosti a VŠECH zaměstnání, kteří dobrovolně pracují na splnění svých úkolů. Například v táboru blízko Potsdamu jsem potkal mladé studenty, mladé dělníky, mladé úředníky, mechaniky, tiskaře, tovární dělníky, fotografy, řezníky, knihaře, krejčí a tak dál. Tito lidé z různých částí společnosti sem opravdu přišli spolu. Nebyla tu jen střední a chudší vrstva, jak by se dalo čekat, ale také dost mladých z bohatých rodin nebo z těch na dobré pozici. Všichni tito mladí lidé ze všech myslitelných pozic, všeho myslitelného vzdělání a škol sem společně přišli i s nezaměstnanými v ukázkovém kamarádství.

PRACOVNÍ TÁBOR, ve kterém jsem pracoval, byl založen z rozpadající se továrny na sudy ve vzorný tábor pro více než 200 pracovníků. To vše bylo vytvořeno mladými lidmi, většinou nevyškolenými dělníky, kteří k tomu používali ty nejjednodušší nástroje. Musím uznat, že jsem nikdy neviděl tábor s tak perfektním řádem. Žádné místo nebylo tak čisté a bez poskvrnky a navíc tak praktické a prospěšné do nejmenšího detailu, jako v tomto táboře u Potsdamu.

Protože jsem tu pracoval jako jejich kamarád, ostatní mě přijali jako „jednoho z nich", takže bylo jednoduché udělat si pravdivý obrázek o duchu, který mezi nimi převládal. Nebyl zde ani náznak nespokojenosti nebo hádek, ale spíš duch dobrého kamarádství mezi všemi, který každému z nich dával pocit spokojenosti, radosti a štěstí. Jeden mládenec, dřívější sympatizant sociální demokracie, mi například řekl, že tato instituce pracovní služby mu umožnila poprvé poznat opravdové kamarádství a politiku Nacionálního Socialismu. Každý, s kým jsem se bavil – a ptal se na mnoho detailů – mi potvrdil svou spokojenost s prací a životními podmínkami v táboře. Jejich slova jim člověk okamžitě věří, protože každý musí vidět spokojený výraz v jejich tvářích a vidět, jak se tito mladí lidé stávají svobodnějšími, šťastnějšími, zdravějšími a silnějšími. Nikdy jsem neviděl tak zdravě a vesele vypadající skupinu mladých lidí. Jejich vzhled potvrzuje jejich slova. Už jsem mluvil o skupině třiceti tiskařů. Vzdali se svých míst v tiskárnách ve prospěch ženatých nezaměstnaných mužů. Dobrovolně položili tuto oběť ve prospěch společného dobra. Po skončení šestiměsíční doby v pracovní službě budou znovu přijmuti svými původními zaměstnavateli.

Chci se tady na tom místě ještě zmínit o tom, co je vlastně napůl zřejmé. Během výuky získali přídavkem ke znalostem, které použijí v následujícím životě, také perfektní školení v Nacionálně Socialistickém duchu. Také se naučili něco o zvycích a kulturní historii starých Germánů. V jídelnách a společenských místnostech každý vídal emblém svastiky a rýče, který je symbolem pracovní služby. Stěny všech místností jsou vyzdobeny runovými znaky ze staré germánské historie.

Po mém přesném zjištění stavu věcí nemůže nikdo popřít mé právo a schopnost podat objektivní a na pravdě založené ZJIŠTĚNÍ O PRACOVNÍ SLUŽBĚ.

Chci říct, že pracovní služba je mistrovsky vedena státním ministrem HIERLEM. To je další příklad velkých úspěchů německého Vůdce a kancléře nejenom ve prospěch nového Německa, ale také pro dobro celého lidstva. Můžu bez váhání říct, že německá pracovní služba je příkladem úspěšného a spravedlivého sociálního uspořádání. Tento příklad by měla následovat řada ostatních zemí celého světa, které dnes trpí sociálními nepokoji, protože nejsou to, co je – často nenáviděné – nové Německo: NÁROD SPOJENÝCH BRATŘÍ, KTEŘÍ – MÍSTO ABY SE SAMI OSLABOVALI TŘÍDNÍM BOJEM – SPOLU PRACUJÍ JAKO KAMARÁDI NA POKOJNÉ OBNOVĚ !

Dopisy vydavateli

Obtěžování ve Frankfurtu

Má žena byla nedávno v Německu a Maďarsku. Při návratu byla zadržena ve Frankfurtu, kde si chtěla zajistit odlet. Dva muži oblečení v civilu po ní chtěli osobní údaje a pas. (Je občankou USA, ale měla maďarský pas, který je uznávaný ve všech státech.) Bylo jí řečeno, že je „ilegální imigrant a bude deportována zpátky do Maďarska". Zabavili jí letenku i pas a řekli jí, ať jde s nimi. Bylo jí řečeno, ať neopouští letiště až do podání výpovědi. Manželka ale mluvila s jednou německou dámou, která jí řekla, aby dojela na americkou ambasádu a zařídila si vydání nouzového U.S. pasu. Díky bohu jí poslechla a dojela taxíkem na ambasádu. Na ambasádě nemohli najít její záznam o občanství, tak manželka řekla, ať mi zavolají. Udělali to a já jsem odfaxoval zpátky manželčin občanský průkaz. O pět minut později držela v rukou svůj U.S. cestovní pas.

Když se vrátila zpátky na letiště, přistoupil k ní jeden z těch mužů v civilu a zeptal se, kde byla. Odpověděla, že pro americký pas, který chtěli. Tazatel byl velmi překvapený a rozčílený. Jak to že to udělala ? Má manželka byla velice rozzlobená a řekla jim: „Pořád jsem vám říkala, že jsem Američanka, ale vy jste mi to nechtěli věřit ! Přestaňte mě obtěžovat ! Chci letět zpátky do USA ! Tady do té země už se nikdy nevrátím !" On jí odpověděl: „Šťastnou cestu, madam."

Myslím si, že je zmátlo její jméno (jsem nepřátelům velmi dobře znám jako přítel NSDAP/AO !) a potřebovali víc času, aby bonnské NKVD získalo více informací a nechali jí proclít – nebo zatknout ! Musela na letišti strávit 27 hodin místo původně plánovaných 50 minut (včetně krátké cesty na ambasádu) ! (Je ironií, že u sebe měla náhrdelník se svastikou, ale s tím žádné problémy neměla.)

Má žena se zachovala statečně a jsem na ní hrdý. Udělala dobrou práci a překazila plány těch potížistů. – Maďarský kamarád amerického původu

Židé si vytváří své vlastní nepřátele

Myslím, že to byl Žid Paul Spiegel (prezident Německé židovské rady), kdo řekl, že nacistou se nikdo nerodí. Určitě to tak je, protože já jsem se tak nenarodil. Právě naopak, svedený Židy kontrolovaným vymýváním mozků šířícím německou národní sebenenávist jsem věřil tomu jejich „vzdělávání", protože jsem nemohl pochopit, proč by někdo na zemi po mnoho staletí vytvářel tak neuvěřitelné množství lží ke zneužití a zotročení národa, jak to měli dělat Židé v Německu. Ale pořád jsem měl národní cítění.

Hledal jsem více informací přes osobní rozmluvy s „očitými svědky", přes knihy, jinou literaturu a internet – a najednou jsem viděl současný stav (jak říká Truman na svých web stránkách, Židé jsou největší nadháněči členů pro nacionálně socialistické hnutí) – a byl jsem konfrontován s obrovským množstvím informací z druhé strany. Po pečlivém přečtení, ověřování, prověřování a vyhodnocování těchto informací po dobu čtyř let jsem mohl čestně říct: Židé jsou jedním z největších nepřátel ! Stal jsem se vášnivým Nacionálním Socialistou !

Mnoho z těchto užitečných informací pocházelo z vašeho webu. Vy víte o státnímu terorismu proti nacionalistům v Německu ! Nemůžu ani popsat, co vy a vaše práce znamenáte pro naše hnutí a všechny kamarády, kteří musí v Německu kvůli represím a soudnímu stíhání své názory skrývat. Vy jste motor, srdce a centrum nacionálně socialistického hnutí na celém světě. A až opět jednoho dne půjdou lidé všech árijských národů společně jako dobrovolníci ve Waffen-SS do boje proti židovským parazitům, bude to především vaše zásluha.

Jeden můj starý kamarád znal velice dobře Jochena Peipera. Byli spolu v LAH-SS a často se setkává s ostatními veterány, zvláště z divizí Waffen-SS LAH, Das Reich a Totenkopf. Samozřejmě ví, jako všichni ostatní, že Jochen Peiper byl zavražděn, ale neznal žádné detaily, dokud jsem mu nedal tiskoviny z vašeho webu. Byl šokován až k slzám a když ty tiskoviny donesl na příští setkání veteránů, zvedla se nová vlna nenávisti. Můžu s pýchou říct, že informace o celosvětově vedeném boji za naše ideály daly naději těmto starým kamarádům, naději pro naší „Grossdeutsches Reich" v budoucnosti.

Samozřejmě podporuji NSDAP/AO. Čas od času vám pošlu peníze a udělám nějaké překlady.

Německo je teď na kolenou. Nemyslím si, že by se zvedlo bez pomoci árijských kamarádů z celého světa. Máme tu židovskou diktaturu a čestní a upřímní lidé v Německu mají strach. – Když píšu tyto řádky, náš ministr obrany, Peter Struck, právě propustil generála Günzela, velícího generála KSK-elitních jednotek. Jeho „zločinem" byla gratulace poslanci Hohmannovi za upřímnost projevu o židovských zločinech během ruské revoluce. – Okupované Německo

V dobré společnosti

Díval jsem se na historickém kanále na program o SS a Odesse. Na konci ukázali uniformovaného stormtroopera a vaší adresu. Prosím, pošlete mi informace v angličtině a němčině, protože mí rodiče žijí v Berlíně. – New Brunswick, New Jersey

Hnusný odpad už i ve Španělsku

Tento rok posílám extra dar 100 Euro. Opravdu začínáme být likvidováni ! Madrid a Barcelona jsou v obležení stovek tisíc hnědých a černých kreatur. Průměrný člověk na to přestává reagovat, protože je otupen masmédii. – Madrid, Španělsko

Prohraná válka ?

Po 15 letech jsem díky upadající ekonomice ztratil práci. Se svými vnoučaty jsem se přestěhoval na Floridu. Tady dole je to jako bychom nikdy nevyhráli válku s Mexikem. Všechno jim to tu vracíme ! – Florida

Lotyšští hrdinové vzpomenuti

27. září 2003 byl za vážného obřadu otevřen společný hřbitov pro lotyšské legionáře bojující s Německou Říší proti komunismu. Byli přítomni zakládající legionáři, členové jejich rodin a jejich stoupenci a mnoho lotyšských politických a náboženských vůdců. „Celé Lotyšsko uvidí, že v naší zemi byl otevřen starý svatostánek", uvedl Nikolay Romanovskis, předseda Národní veteránské asociace – Lotyšsko

Ukázka

Zvláštní dík patří kamarádovi Schaerffenbergovi za jeho vynikající knihu „Hitler: Packalský amatér nebo válečný génius ?" Malá ukázka pro naše nepřátele, jak budou vypadat knihy po konečném vítězství !

Chtěl bych dodat, že během bolševické invaze do Finska v letech 1939-1940 prodával Roosevelt Sovětskému svazu strategické zboží jako kovy, stroje, letecké součástky a palivo. Na veřejnosti si Roosevelt hrál na přítele Finska a „demokracie", ale potají dělal všechno pro sovětské vítězství nad křesťanským a demokratickým Finskem.

Je směšné, že Německá Říše je nazývána „agresivní, imperialistickou vojenskou silou" a „hrozbou" pro všechny země světa. Dnešní USA mají vojáky v padesáti zemích, jen v okupovaném Německu 80 000. Pěkně si dělají všechno, co chtějí – a co chce Izrael !

Jeden příklad moci „vyvolených" je stoupající číslo univerzitních profesorských míst tvůrců švindlkaustu v samotných USA, přes 300 ! To je to, co můžeme nazvat dobou temna intelektuálního života v USA. Dnes okupují USA obrovské plochy na celé Zemi… a Izrael okupuje USA ! – Finsko

Sociální zabezpečení - také pro bílé ?

Máte vynikající stránky ! V budoucnu o mně ještě hodně uslyšíte !

Na začátku roku jsem se zranil a ztratil jsem práci, ale už měsíce musím bojovat o vyplácení dávek sociálního zabezpečení ! – Tennessee

Bílá hrdost

Oceňuji vysokou kvalitu nacionálně socialistické literatury, kterou nabízíte. NSDAP/AO nabízí literaturu, kterou nelze nikde jinde sehnat. Jsou to informace zoufale potřebné pro přežití bílých lidí v Americe a na celém světě.

Prosím, pošlete mi informace o členství v NSDAP/AO. Jsem bílý muž, který je velmi hrdý na svůj evropský původ (německý, anglický a irský).

Hail Victory ! – Lansing, Michigan

Za nepřátelskými liniemi

Nálepky NSDAP/AO, které jste nám poslali, byly předány kamarádům v Kapstadtu, Bloemfonteinu a Pretorii. Noviny byly nakopírovány a předány kamarádům v Oranii a v Hopetownu. – Jižní Afrika

Potřebujeme !

1.               Knihy a časopisy Třetí Říše, stejně jako originální (do roku 1945) nahrávky s německými pochody.

2.               Kamarády, kteří plynule píší (není nutné, aby mluvili) cizí řečí a jsou ochotní dělat překlady.

3.               Internetové aktivisty ke shromažďování a šíření informací.

Podívejte se na náš rozsáhlý NABÍDKOVÝ LIST !

VZOREK NOVIN ZADARMO !

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA
http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

Hlavní strana NSDAP/AO