Nazi Lauck NSDAP-AO - Česká Bcze118 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

NS Zpravodajství

vydávaný NSDAP/AO - České internetové vydání

118/18 - Léto 2004 (115)

Židé Opět Chybují

Vedoucím internetovým vyhledávačem světa je Google. Poslední dobou je Googelova listina #1 ohledně vyhledávání obsazována častěji a častěji „antisemitskými“ a „neonacistickými“ stránkami.

V dubnu 2004 byl široce publikován incident s „jewwatch". Když pan Shennie Whinestick (správně napsáno?) zadal k vyhledávání na Googelu, vedoucím vyhledávači světa frázi „Jew“ (Žid, pozn. překl.), objevila se otevřeně antižidovská stránka jewwatch.com na prvním místě ve výpisu! Židé vytvořili protestní stránku a spustili kampaň proti „jewwatch“.

Ironicky vytvořila následná publicita přes 10 000 návštěv denně té samé stránce, proti které se snažili bojovat!

Když se server stránky ocitl pod politickým tlakem a stránka byla sundána, poskytl kamarád Lauck zrcadlovou stránku http://www.jewwatch.info stejně jako na stránce NSDAP/AO (a jinde).

Zpočátku se Židům povedlo sundat stránku z první pozice. Ale brzy jí, před tím než ji opět ztratila, opět získala. Vypadá to na dlouhodobý boj.

Mezitím rozvinula NSDAP/AO ofenzívu. Od května 2004 ukazuje Googel pro frázi „Rabínské vtipy“ na 1. místě stránku NSDAP/AO. Dvacetiřečná stránka obsahuje animace vedoucích Židovských osobností, bezplatné stahování Nacistických počítačových her, knihy o popírání holohoaxu a známý dokumentární film „Věčný Žid".

Snaha také splodila větší technickou dokonalost a nové rekruty, přičemž články jednoho z nich se objevily jak na stránkové tak na tištěné verzi tohoto vydání.

Můžeme za to všechno poděkovat Židovské hysterii.

- Gerhard Lauck

NS Zpravodajské Záznamy

Amnesty International:

Součástí „Osy Zla"

LONDÝN – Sionisticko-americká válka teroru proti etnické suverenitě je nejvytrvalejším napadnutím lidských práv za posledních 50 let, sdělila zpráva Amnesty International. Američtí a Židovští slepičí-orlové jednali rychle, aby utišili ty, kteří odporují Novému Světovému Řádu. Amnesty International bude brzy zapsána spolu s dalšími „nesnášenlivými skupinami“ na stránkách ADL a SPLC. „Amnesty International zjevně konspirují s al-Qaida,“ poznamenal jeden úředník, „Jejich výroky jsou lehce zahalené útoky proti Židovskému lidu.“ ´Právníci začali pracovat na podání bezdůvodných žalob. Bolševičtí studenti vyrážejí do ulic aby „zastavili nenávist". Základní školy plánují pochody pod heslem „Amnesty: Ne v Našem Městě.“ FBI a CIA mají nový přírůstek ke své listině teroristů. „Díky Bohu za Patriot Act (Americký zákon zvyšující pravomoce tajných služeb atd., pozn. překl.), řekl jeden agent, „Vykouříme tyhle občanskoprávní zbabělce z jejich děr a ukážeme jim jak vypadá pravá Sionistická spravedlnost.“

Izraelská Operace Duha: Dávat

Gazu zpět Mrtvolu po Mrtvole

GAZA – Izraelský diktátor Ariel Sharon doufá, že kabinet schválí jeho vylepšený plán Palestinské genocidy—dříve než se stáhnou z Gazy, samozřejmě. Budoucnost vypadá pro Ariela jasně i přes mezinárodní pobouření kvůli zbuldozerování utečenského tábora Rafah a zabití 40. lidí. I USA si stěžují. „Buldozery a M-16 jsou plýtváním americkými daněmi,“ řekl jeden úředník, „Navrhovali jsme Izraeli vybalit Zyklon-B, jelikož by to bylo daleko efektivnější.“

USA Zasílá Návrh SN:

Svobodný Suverénní Irák

pod Celkovou Kontrolou USA

SN- Ve chvíli kdy president Boosh v televizi klopýtal nad slovem „Abu Granhip", obdrželi SN Americký návrh o předání moci v Iráku. Úředníci Spojených Národů jsou trochu zmateni, jelikož v něm není žádné předání moci zmíněno. Zpráva ujišťuje, že Irák bude v budoucích letech dobrým loutkovým státem Sionu. Prezident řekl, že nechce Amerikanizovat Irák; ale chce zavést Americky zkorumpovanou formu vlády, volný trh pro převzetí společností cizinci a absolutní kontrolu nad armádou. S politickými kriminálníky vykonávajícími funkce v r. 2005, bude rozsáhlá Americká vojenská přítomnost v Iráku užitečná pro zvětšování Izraelského teritoria a vymazání Islámského nacionalismu z povrchu země.

Iráčtí Bojovníci za Svobodu:

Vyhrávají Válku Sionistického Teroru

Před časem zabila bomba umístěná v autě vůdce Irácké Loutkové Rady, velký krok kupředu pro Irácké Bojovníky za Svobodu. Po zjištění, že možná USA udělala chybu při vstupu do Iráku začínají vůdcové USA hledat cestu pryč jak nejrychleji to jde a to i přes Sionistické kňučení.

Židovští Teroristé Pokračují v Etnických Čistkách v Gaze, USA

Ukazuje Podporu

Palestinci utekli ze svých domovů poté, co Izraelští teroristé obklíčili utečenecký tábor v Gaze a vyhrožovali, že ho srovnají se zemí. Palestinský premiér Ahmed Qurie požádal při jednání s jedním z hlavních politiků Bílého Domu o zakročení USA. Politik mu navrhl, aby Palestinci emigrovali do USA a bezpečně investovali do hotelů a malých obchůdků, lid který bude vládnout nad čistými ručníky a horkým kafem může porazit Židy, prohlásil. Premiér si vzápětí uvědomil s kým vlastně mluví.

Americká Armáda:

Proč Je Předvést Před Spravedlnost… Když

Je Můžeme Umučit k Smrti?

Pouze pokud jste se schovávali někde v jeskyni před exkurzemi Americké armády, pravděpodobně jste neviděli obrázky mučených Iráčanů v Abu Grahibském vězení. Armáda se snaží odehnat důkazy o svých teroristických aktivitách tvrzením, že tito vojáci jednali z vlastní vůle. Naštěstí se nikdo nedá obalamutit. Zvláště pak muslimové.

Podle jednoho článku z Židovského média, bylo mučení Iráčanů pouze součástí války proti teroru vedené Americkou armádou. Tajemník Rumplestilskin zřejmě nechtěl, aby se armáda zabývala všemi těmi nepříjemnými humanitárními zákony, zvláště pak pokud jde o ropu a Izrael. Opravdu ukřivděnou minoritou je zde CIA, která je stále naštvaná za to, že byla poprvé po padesáti letech vynechána z nějaké konspirace.

Cena Ropy: A Teď Tvou

Druhou Ruku a Nohu

Viděli jste ten obrázek člověka stojícího na bedně s elektrickými kabely připevněnými na jeho tělo? Ve skutečnosti to není Irácký zajatec, ale ropný makléř. S pokračující válkou vyletěla cena zámořské ropy až na střechu. Booshova administrativa vyjádřila znepokojení. Když budou všichni lidé cpát peníze do benzínu, jak budou moci financovat naši Sionistickou nadvládu teroru v zahraničí, přemýšlejí úředníci.

Dopisy Vydavateli

Další Televizní Úspěch

5. dubna podávala TV NOVA zprávu o České NS organizaci Národní Odpor, která je zdarma hostována org. NSEC! Zpráva ukazovala rozhovor se dvěma levičáky (se zakrytými obličeji) a jedním cikánem, který vyjadřoval svůj strach z „nacistů“! Znovu si policie stěžovala, že je NO hostován org. NSEC, která velmi blízce spolupracuje s NSDAP/AO! Nic méně řekla policie médiím, že jim to nepomůže a že po členech NO půjdou! Během zpravodajství byly ukázány záběry z NS demonstrací a NS útoků proti levičákům. – Česká Republika

Vydavatel: Naši Čeští kamarádi přeložili do Češtiny knihu Introdukce k NSDAP/AO - Boj Pokračuje! Nyní je k dispozici ke stáhnutí zdarma na naší stránce.

Všude Černé Násilí

Jsem z jižní Brazílie a zašlu vám nějaké peníze na propagandistický materiál. Zde v São Paulo je pro Bílé lidi velmi těžké žít. Zdejší černí jsou velice násilní a zabíjejí nás. Můj kamarád a já se chceme přidat k NSDAP/AO. – Brazílie

Další Oběť Ekonomie

Zde jsou mé měsíční příspěvky. Omlouvám se za zpoždění. Po patnácti letech jsem přišel o práci díky vládě a neúspěšné ekonomii. Když jsem se přistěhoval na Floridu, tak to vypadalo jako bychom válku proti Mexiku nikdy nevyhráli… opět jsme jim jí vrátili! Pokračujte v dobré práci! - Florida

Nový Rekrut

Když se zamyslím nad svým aktivismem tak si přeji, aby více anglicky mluvících lidí sdílelo náš světový názor. Proto začnu pracovat na pravidelné rubrice, která se bude zabývat současným děním a ideologií. – USA

První článek tohoto kamaráda je zveřejněn v tomto čísle. Byl rekrutován jedním cyber-aktivisto,u který navštívil nacionalistické forum. Děkujeme jim oběma! Naléháme též na cyber-aktivisty, aby přiměli jiné webmastery k přidání linku k naší stránce http://www.nazi-lauck-nsdapao.com Tato stránka dnes dosahuje průměru 120 000 vyhledání denně!

Zulská Chyba

Narůstající spoléhavost Anglického fotbalu na barevné hráče byla shrnuta bývalým manažerem Crystal Paláce, Alanem Smithem. Vystrašil obědvající v Royal Automobile Club´s jolly, když byl dotázán jaké to je být dnes fotbalovým manažerem.

S notoricky známým nerespektováním politické korektnosti fotbalového manažera odpověděl, „ Jako Michael Caine ve filmu ZULU když stál před hordami – až na to, že v dnešní době jsou Zulu v převlékárnách.“

Mohli jste slyšet spadnout špendlík na zem. Mezi posluchači seděl manažer FC Fulhamu Chris Coleman. Jeho hlavní černý hráč Luis Boa Morte právě žaloval útočníka FC Evertonu Duncana Fergusona za údajné rasistické poznámky. – Spojené Království

Imponován Článkem o Únosu

Zrovna jsem přečetl článek o únosu Gerharda Laucka a velmi mě imponoval a dotkl se mě. Pokud člověk nikdy neokusil vězení, pak si nemůže představit následky a poznamenání které z toho vyplývají, stejně jako faktum přestavět znovu svůj život a začít zcela od začátku. Gottfried Küssel například dostal dokonce 10 let (pokud si pamatuji správně) a to za pouhý „zločin myšlení"! Ve Spolkové republice Německo takové tresty nedostávají ani vrazi dětí ani kanibalové!

Nejdůležitější je nikdy se nevzdávat a ukázat nepříteli, že jeho snahy nás zastavit jsou a budou bezvýsledné! Gerhard Lauck to dokázal! I přes fakt, že NSDAP/AO (v porovnání se začátky 90. let) zaznamenalo jistý pokles kvůli uvěznění Laucka, dnes vzrostlo ještě silnější než dříve! „Co nás nezničí, to nás posílí!" Konec konců, mučednictví Rudolfa Hesse by nám mělo jít příkladem, že mučení a bolest nikdy nezlomí naši vůli. - Německo

Potřebujeme !

1.               Knihy a časopisy Třetí Říše, stejně jako originální (do roku 1945) nahrávky s německými pochody.

2.               Kamarády, kteří plynule píší (není nutné, aby mluvili) cizí řečí a jsou ochotní dělat překlady.

3.               Internetové aktivisty ke shromažďování a šíření informací.

Podívejte se na náš rozsáhlý NABÍDKOVÝ LIST !

VZOREK NOVIN ZADARMO !

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA
http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

Hlavní strana NSDAP/AO