Nazi Lauck NSDAP-AO - Česká Bcze119 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

NS Zpravodajství

vydávaný NSDAP/AO - České internetové vydání

119/19 - podzim 2004 (115)

Německo Pochoduje!

Hnutí v Německu pochoduje kupředu!

I nepřátelský tisk středního proudu to musí uznat. Masové pochody s mnoha tisícovou účastí se staly běžnými. Dvěma z příkladů minulých pár měsíců jsou letošní Památeční Pochod za Rudolfa Hesse, který přilákal 7 000 nacionalistů ( v porovnání s pouhými 500 protidemonstranty ) a nacionalistický tiskový NPD festival, kterého se zůčastnilo 6 000 lidí.

Navíc pravidelně narůstají nestranné „Pondělní demonstrace“, proti ničení sociálních programů na oltáři globalizace, do počtů 100 000 a více lidí. Většina z těchto lidí nejsou ani „pravičáci" ani „levičáci". Samozřejmě se zůčastňují jak komunisté tak nacionalisté, aby mohli verbovat v narůstajícím počtu Němců, kteří jsou zkrátka otrávení dnešním systémem.

Vzpomeňte si, že masové protestní pochody v Leipzigu předcházely zhroucení komunistického režimu („DDR“) ve středním Německu. Možná jednou vejdou „Pondělní demonstrace“ do historie jako počátek konce kapitalistického okupačního režimu („BRD").

Americký Sion: Vytváří Teror

Redakční článek Nathana Overmana

V r. 2002 oznámili média středního proudu, že byl v New Jersey odhalen agent Izraelské tajné služby. Izraelci na sebe původně upoutali podezření během událostí 9/11. Jedna žena viděla jak pět mužů natáčí Twin Towers ze střechy bílé dodávky. Vypověděla, že se do kamery smáli a pózovali před hrůzostrašným dějištěm. Zavolala vládní orgány a muži byli zadrženi FBI.

Všichni tito muži pracovali pro firmu jménem Urban Moving, ale brzy se doznali, že jsou Izraelskými občany. Byli extrémně neochotní odpovídat na jakékoliv otázky týkající se teroristických útoků v New Yorku. Vyšlo najevo, že Urban Moving byla zástěrka Izraelské tajné služby. FBI prohledalo jejich kanceláře a zabavilo několik počítačů a dokumentů. Zhruba po třech měsících od jejich zadržení byla uzavřena dohoda s Izraelem a tito agenti byli deportováni bez dalšího prošetřování. Což znamená, že můžeme pouze spekulovat, proč zde byli v prvé řadě.

Média si myslela, že zde byli kvůli špionáži Islámských teroristů s kontakty na Hamas a Jihad. Operační centrum bylo zřízeno v Patersonu, NJ, který má velkou Islámskou populaci a který byl domovem několika z teroristů zapojených do 9/11. Pokud je tomu tak, proč neupozornily Spojené Státy na blížící se útok? Nemělo by být samotným účelem špiónování na teroristy odhalení jejich plánů? To také nevysvětluje, proč se tito muži smáli a pózovali před smrtelně poraněnými Twin Towers—jako by měli důvod k oslavě.

Pravdou, kterou mají Američané potíže strávit je, že Izraleská a Americká vláda dovolily, aby se 9/11 stalo. A Izraelci měli důvod k oslavě, protože se jim povedlo přivést konflikt na Středním Východě „domů“ do Ameriky.

Jaké jsou důkazy o Sionisticky-Americkém zapojení v 9/11? Jakékoliv důkazy které mohly existovat jsou pravděpodobně skartovány nebo vloženy do trezorů na další stovky let. Ale pokud se podíváme na historii angažování se Americké armády, můžeme sledovat jistou nit „povolování“ útoků na Spojené Státy za účelem podněcování války a polarizování národa proti určeným „nepřátelům“.

V první světové válce vyšly U.S. z izolace kvůli potopení Lusitanie. Němci vydali varování v New York Times, že pokud se ta osobní loď pokusí doplout do Anglie, tak ji potopí. Věřilo se, že loď obsahovala munici pro Velkou Británii, a vzhledem k tomu jak rychle se potopila poté co ji zasáhlo torpédo, si historici myslí, že je to pravda. Proč dovolila vláda U.S. aby se to stalo, když předem věděla, že loď bude zničena a Americké životy budou straceny? Protože Woodrow Wilson potřeboval záminku k přidání se do války a obraně Velké Británie.

V druhé světové válce byly U.S. zataženy do války Japonskou invazí na Pearl Harbor. Administrace FDR řekla, že to bylo „selhání výzvědných služeb“ (zní to povědomě?). Přičemž dokument zvaný McCollum Memo, který byl zaslán Roosveltovi v říjnu 1940 (rok před Pearl Harbor) vysokými poradci Námořní Výzvědné služby, otevřeně navrhoval podnítit válku s Japonskem. Vzhledem k tomu, že se veřejný názor pořád pohoupával mezi Spojenci a Osou, se nemohly Spojené Státy otevřeně postavit na stranu Británie nebo napadnout Japonsko. Takže, aby Americkou veřejnost dostaly na žádané místo, bylo nutné je dostat „do obranného stavu“.

Bushova administrace jí, spí a kálí „Válku proti Terorismu". Destrukce Twin Towers dala prezidentu Bushovi morální autoritu k válce proti Islámskému Nacionalismu; a 9/11 poskytla prezidentovi mnoho příležitostí k „fotografování se“ a k pronesení mnoha historických řečí. Teroristický incident byl často spojován s Izraelským bojem proti Palestině a byl inspirací pro vytvoření protiústavního zákona jako je Patriot Act. Očividně to také vedlo přímo k invazi do Afgánistánu a Iráku. Navíc tento boj proti terorismu dopomohl k vymrštění ceny za ropu až do stropu. ( Hádejte kdo má investice v zahraniční produkci ropy? ) Útok 11. září je nekonečný důvod pro všechno co prezident udělal a plánuje udělat… jak vyhovující.

Al-Queda je sice nebojácná a upřímná ve své věci, ale posloužily jako obětní beránek pro Sionistickou Ameriku. U.S. a Irael nepotřebují provádět teroristické akce, stačí jim vytvořit příhodné klima a nechat přírodu pracovat. Volná migrační politika Ameriky a anti-Islamistická rétorika před 9/11 vytvořila klima vhodné pro domácí válku. Spojené Státy byly nuceny zasáhnout proti konkrétním cílům. Opět byli Američané globalismem odstrčeni proti nacionalismu.

Myslím si, že bychom se neměli ptát „Proč nás nenávidí?", ale že by jsme měli popřemýšlet nad tím „Kdo z toho má prospěch?“. Pokud si nežádáme dalších teroristických útoků na naše lidi, pak musíme odstranit globalismus ve všech jeho formách—od multi-kulturalismu po cizí investice do Spojených Národů. Všechny tyto koncepty jsou nepřítelem svobody a suverenity všude na světě. Musíme ukázat Sionistickému Americkému režimu, že nacionalismus je vůle lidu a ne ideologie pár psychopatů. Nacionalismus a zvláště pak Nacionální Socialismus, je cesta míru a prosperity pro náš svět. Místo nahrávání teroristům bychom měli vytvořit klima k našemu prospěchu… a nechat přírodu pracovat.

Zprávy z hnutí

17. července 2004 uspořádalo NATIONAL SOCIALIST MOVEMENT (NSM) demonstraci na schodech v hlavním městě Nebrasky. Zhruba dvěstě příznivců povzbuzovalo 35 mužů a žen na schodech. Vůdce NSDAP/AO Gerhard Lauck se též zúčastnil jako host mluvčí.

Podívejte se na zpravodajství na http://www.nsm88.org

20. srpna 2004 byl 2 000 Estonskými patrioty v Lihule vztyčen pomník Estonským Waffen-SS – i přes oficiální policejní zákaz.

ESTONŠTINA byla přidána na stránku NSDAP/AO 18. srpna 2004. Děkujeme novým spolupracovníkům!

Německý nacionalista byl postřelen policií když vyvěšoval plakáty Rudolfa Hesse během noci 15./16. srpna. „Nehoda“, zmatek nebo státní terorismus?

Exiloví Chorvati vztyčili pomník uctívající MIKA BUDAKA, ideologisty a hrdiny Hnutí Utasha, před katolickým kostelem v jeho rodném městě Sveti Rok. Budak také pomáhal při vytváření legislativy proti míchání ras. Byl zabit komunisty v r.1945. – Bohužel ho Chorvatská vláda později odstranila s tvrzením, že je „protiústavní".

Francouzská vláda vyhlásila „válku" proti „rasismu" po vlně anti-Sionistických protestů. Každý Francouzský Vyšší soud má zvláštního politického žalobce jehož jediným úkolem je žalovat rasialisty.

Německý Federální Ústavní Soud vážně zvažuje zákázat známou Britskou značku oblečení „LONSDALE"… jednoduše protože se písmena „NSDA" podobají „NSDAP" Hitlerovy strany!

Hořejší leták je dostupný v sedmnácti řečích: Angličtině, Němčině, Francouzštině, Španělštině, Portugalštině, Italštině, Holandštině, Dánštině, Švédštině, Finštině, Ruštině,Blharštině, Maďarštině, Rumunštině, Češtině, Litevštině a Estonštině. 10 Euro za 100 nebo US$ za 100.

Dopisy Editorovi

Vítej Na Palubě!

Používat Overmanovy komentáře byl skvělý nápad! Dělá to stránku více věcnou a poutavou! Heil Hitler! – Minnesota

NSDAP/AO a NSM Stojí Pospolu

Kamarád: Díky za všechno co děláš pro NSM. „Společně Jsme Silní!“. – Plukovník NSM Tim Bishop, Hutchinson, KS

 

Editor: NSDAP/AO věnovala na NSM demonstraci v Valley Forge několik tisíc letáků.

Úleva

I přes obklopení negrovským bahnem si stále dokážu udržet mé Nacionálně Socialistické hodnoty. Nevím co je horší: negrovské bahno nebo Židovští teroristé!

Mou jedinou úlevou je, když si dojdu do schránky a obdržím něco od NSDAP/AO!

Mám obrázek Hitlera který vidím každé ráno když vstávám. Mám v mém pokoji také obrázek Hesse.

Žiji jako Nacionální Socialista! Je to má volba!

Heil Hitler! – New Orleans, LA

Pronásledován, ale ne Poražen!

Zde jsou nějaké překlady a poplatky. Měli jsme mnoho problémů s justicí a perzekucí, ale rosteme! Naše stránka má 50 000 návštěvníků které nyní přesměrováváme na stránky NSDAP/AO! – Brazílie

Nacistická Televize

Mám možnost vysílat jednou týdně společenský televizní program, ale nutně potřebuji kazety. Prosím o pomoc. – Bismarck, ND

Efektivní Spolupráce

Vidím na stránce NSDAP/AO, že nabízíte Anglický překlad knihy Reinharda Heydricha, která obsahuje životopis který jsem napsal já. To je vskutku efektivní spolupráce!

Heil Hitler! – Evropa

Mladý Bojovník

I přes můj mladistvý věk 16. let, si udržuji pevný, Nacionálně Socialistický světový názor. Jako nacionální socialista si pokládám za povinnost vstoupit do NSDAP/AO a podpořit ji jak nejlépe mohu. NSDAP nejlépe odpovídá mému pojetí národa, státu, ekonomiky a politiky. S největší úctou k našemu Führerovi a s dychtěním po práci chci pomoci při šíření našeho propagandistického materiálu. I přes zákaz NS a pro lid, rasu a zem. Jsem vám k dispozici. - Německo

Potřebujeme !

1.               Knihy a časopisy Třetí Říše, stejně jako originální (do roku 1945) nahrávky s německými pochody.

2.               Kamarády, kteří plynule píší (není nutné, aby mluvili) cizí řečí a jsou ochotní dělat překlady.

3.               Internetové aktivisty ke shromažďování a šíření informací.

Podívejte se na náš rozsáhlý NABÍDKOVÝ LIST !

VZOREK NOVIN ZADARMO !

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA
http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

Hlavní strana NSDAP/AO