Nazi Lauck NSDAP-AO - Česká Bcze119 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

NS Zpravodajství

vydávaný NSDAP/AO - České internetové vydání

120/20 2004/2005 (115/116)

Znovu zvolený ?!?

Nynější prezident USA se může pochlubit:

Jsem první prezident v historii USA, který nastoupil do funkce se záznamy v trestním rejstříku.

Napadl jsem a začal okupovat dvě země za trvající cenu přes jednu miliardu dolarů týdně.

Utratil jsem finanční rezervu USA a efektivně jsem zbankrotoval státní pokladnu.

Rozdrtil jsem rekord největšího ročního schodku v historii USA.

Vytvořil jsem ekonomický rekord v počtu oznámení osobních bankrotů za období 12 měsíců.

Vytvořil jsem největší rekord všech dob v počtu vypovězených hypoték za období 12 měsíců.

Vytvořil jsem největší rekord všech dob v největším propadu burzy v historii USA. Během mého prvního roku ve funkci ztratilo přes 2 miliony Američanů své práce a tento trend pokračuje každým měsícem.

Jsem hrdý na to, že členové mého kabinetu jsou těmi nejbohatšími v historii administrací USA. Moje „nejchudší milionářka“, Condoleeza Rice, má po sobě pojmenován Chevronův ropný tanker.

Vytvořil jsem rekord v počtu cest za sháněním finanční podpory prezidentem USA.

Jsem největším držitelem rekordu v USA a na celém světě v obdržení dotací na volební kampaň od obchodních společností.

Můj největší životní přispěvatel a jeden z mých nejlepších přátel, Kenneth Lay, předsedal největšímu obchodnímu podvodu v historii USA, krachu Enronu.

Má politická strana používala osobní tryskáče Enronu a její obchodní právníky ! k tomu, aby zajistila můj úspěch u Hlavního soudu USA během mého volebního vítězství.

Chránil jsem mé přátele z Enronu a Halliburtonu proti vyšetřováním a žalobám. Víc času a peněz bylo utraceno za vyšetřování aféry s Monicou Lewinskou než za vyšetřování jedné z největších krádeží v historii. Předsedal jsem největší energetické krizi v historii USA a odmítnul jsem zakročit, když byla odhalena korupce v ropném průmyslu.

Předsedal jsem nejvyšším benzínovým cenám v historii USA.

Změnil jsem zásadu USA tak, že odsouzeným zločincům mohou být přiděleny státní zakázky.

Do administrací jsem jmenoval více odsouzených zločinců, než kterýkoliv jiný prezident v historii USA.

Vytvořil jsem Ministry of Homeland Security (Ministerstvo Bezpečnosti Domoviny, pozn. překl.), největší byrokracii v historii vlády Spojených Států.

Porušil jsem více mezinárodních úmluv než kterýkoliv jiný prezident USA v historii.

Jsem první prezident v historii USA, který nechal Spojené Národy odstranit USA z Komise pro lidská práva.

Vyčlenil jsem USA z Mezinárodního soudního dvora.

Odmítnul jsem inspektorům přístup k Americkým „válečným zajatecky" zadržovaným osobám a tímto odmítnul dodržet Ženevskou konvenci.

Jsem první prezident v historii, který odmítnul volební inspektory Spojených národů (během voleb v USA, 2002).

Vytvořil jsem rekord v nejmenším počtu tiskových konferencí prezidentem od dob příchodu televize.

Vytvořil jsem největší rekord všech dob v počtu dnů na dovolené během jednoho roku. Poté co jsem si vzal dovolenou celý srpen, jsem předsedal největšímu bezpečnostnímu selhání v historii USA.

Vytvořil jsem nejvíce sympatií pro USA všech dob po útocích na Světové Obchodní Centrum a méně než rok poté jsem z USA udělal nejvíce nenáviděnou zemi na světě, čímž jsem způsobil největší selhání diplomacie ve světové historii.

Vytvořil jsem největší rekord všech dob největším počtem lidí, kteří kdy celosvětově souběžně protestovaly na veřejných prostranstvích (15 milionů lidí), čímž jsem rozdrtil rekord protestů proti nějaké osobě v historii lidstva.

Jsem prvním prezidentem v historii USA, který nařídil nevyprovokovaný, preventivní útok a vojenskou okupaci suverénní země. Učinil jsem tak proti vůli Spojených Národů, většiny občanů USA a světové komunity.

Omezil jsem zdravotní výhody pro válečné veterány a podporuji omezení služebních výhod pro vojáky v aktivní službě a jejich rodiny v období války.

V mém State of the Union Address (každoročním projevu prezidenta USA o stavu unie) jsem lhal o důvodech pro útok na Irák a poté sváděl lži na naše Britské přátele.

Jsem první prezident v historii který způsobil, že většina Evropanů (71%) vnímá moje prezidentství jako největší hrozbu světovému míru a bezpečnosti.

Podporuji vývoj nukleárního „Taktického ničitele bunkrů“, WMD.

Doposud jsem nedokázal dodržet svůj slib dostat Osama Bin Ladena před spravedlnost.

Volební hokus pokus

Prezidentské volby v USA v roce 2004 byly dalším mistrovským dílem Židovského politického hokusu pokusu. Mějte je rádi nebo ne, ale musíte dát ďáblovi jeho zaslouženou odměnu. Žid dokáže masám vnuknout iluzi, že je Amerika svobodným státem, že Americká demokracie poskytuje lidem „možnost volby“ a že „vůle většiny“ nakonec rozhoduje o politickém životě.

Mimo volebních roků souhlasí normální Američan s tím, že obě strany nestojí za nic. Ale pokaždé jednou za čtyři roky se překvapivé množství Američanů – i když stále ještě nejistá minorita – zblázní. Říkám zblázní, protože jsem na náraznících aut neustále viděl samolepky pro Bushe nebo Kerryho. Dokáži pochopit volení „menšího ze dvou zel“, i když raději preferuji nevolit, nebo volit „třetí stranu“. Ale nedokáži pochopit, jak nějaký politicky uvědomělý Američan mohl podporovat kteréhokoliv z kandidátů až do té míry, že si zhyzdil nárazník svého automobilu samolepkou. (Samolepka napadající jednoho nebo oba kandidáty ano, ale ne propagující jednoho z kandidátů!) Kerry židák znamená „duhové“ rasové znečistění, práva pro homouše a liberalismus v nejhorším slova smyslu. Bush znamená košer válečné štvaní, ohromný schodek, zradu pracujících a kapitalistické importování Mexické levné pracovní síly.

Ale to je zřejmě záměrem. Cokoliv už má nějaký jedinec rád – nebo častěji, co se mu nejméně nelíbí – ho motivuje k tomu, aby si podle toho vybral svého kandidáta. A „těsné volby“ vytvářejí iluzi, že má veřejnost možnost „volby“.

Samozřejmě, my Nacionální Socialisté víme, že žádná strana středního proudu nemá jakýkoliv záměr udělat ten druh základní změny, která jediná může zachránit zemi od pomalé smrti míšením ras a úpadkem. Nic menšího než druhá Americká revoluce, plně legální a nenásilná, může omladit tuhle nemocnou společnost. Pouze Nacionální Socialismus nás může zachránit!

- Gerhard Lauck

25. září 2005 uspořádalo NATIONAL SOCIALIST MOVEMENT (MSN) shromáždění ve Valley Forge. Pár stovek příznivců v davu jasně předčilo nepřítele, který byl zostuzen naprostým selháním svojí vlastní velmi opěvované „mobilizace“. NSDAP/AO vytiskla a darovala několik tisíc letáků ohlašujících shromáždění. Kamarádi, kteří mají zájem o uniformovaný aktivismus by měli kontaktovat: NSM, PO Box580669, Minneapolis MN 55458 - www.nsm88.com

Projekt školní dvůr USA

Na jaře roku 2004 zveřejnili Němečtí patrioté svůj plán vyrobit 100 000 vzorkových CD obsahujících Německý nacionalistický rock and roll a distribuovat je mladistvým ve své zemi. Tato snaha, projekt školní dvůr byla zkoumána právníky, aby bylo zajištěno, že nic z hudby neporušuje Německé utiskující zákony proti svobodě projevu. I když bylo vše schváleno, dostalo se projektu mnoho hysterické mediální pozornosti a CD bylo zakázáno Německou vládou. Každé vydavatelství CD v zemi bylo kontaktováno vládou a varováno, aby neprodukovalo nyní již „nezákonnou hudbu“. Každá škola v Německu byla kontaktována policií a bylo jí nařízeno, aby byla ve střehu před někým kdo by rozšiřoval ona zakázaná CD. Vypadalo to, že byl projekt školní dvůr zrušen, ale v pátek 3. září 2004 vydala stále populárnější krajně pravicová strana NPD tiskové prohlášení ve kterém uvedla, že bylo zařízeno nové CD, že jedno vydavatelství souhlasilo s výrobou a že 25 000 kusů CD bude rozdáno po celém Německu dobrovolníky během víkendu 4. – 5. září. Jelikož vláda nepracuje o víkendech, byl první nejbližší termín ve kterém by mohla CD zakázat hned v pondělí ráno, ale to už budou samozřejmě všechna rozdána.

Jako výraz narůstajícího stupně mezinárodní solidarity a spolupráce mezi Bílými nacionalisty překonal projekt školní dvůr Atlantik a pokračuje zde v USA. Panzerfaust Records vyrábí 100 000 kopií pro-Bílého vzorkového CD které budou rozdány Bílé mládeži od pobřeží k pobřeží v každém státě včetně Havaje. Dobrovolníci z každé pro-Bílé skupiny a organizace v USA se nám přihlásili k asistenci na tomto projektu stejně jako mnoho nezávislých osob, které jsou většinou našimi zákazníky/příznivci a kteří jsou sami studenty na akademiích. Tato CD budou rozdána na středních školách, akademiích, univerzitách, v obchodních centrech, při sportovních událostech, koncertech středního proudu, oslavách atd…

Pro více informací kontaktujte: Panzerfaust Records, PO Box 188, Newport MN 555055 - www.panzerfaust.com

Pastor Richard Butler, zakladatel Aryan Nations, před časem zesnul. Vzdáváme poctu jeho památce!

Dopisy editorovi

Neobvyklá zpáteční adresa

Židé nám dávají pouze velmi těžkou a špinavou práci za nízký plat. Najímají si zahraniční dělníky z východní Evropy a nutí je trpět v těchto hrozných podmínkách. –Východoevropský odběratel momentálně pracující v Izraeli.

Působivé odhodlání

Sieg heil! S radostí jsem otevřel obálku s materiály které jsem si objednal. Nabídka je široká a prenumerace znamená získání seriózních zdrojů mimo média hlavního proudu. Jsem ohromen vaší obětavostí a oddaností ideálu, žádoucí a též nezbytné věci která se týká nás všech. – Jižní Německo

Lépe pozdě než nikdy

Žiji ze sociálního zabezpečení. Boj za Führera, lid a otčinu je mou denní činností. Tisknu mnoho věcí z internetu – vše co mi dovolí finance. Přidal jsem se k vám až ve věku 51 let. Předtím jsem věřil v to, co nás učili ve škole. Lhali a zrazovali nás celý náš život. Hodně štěstí ve vaší práci pro našeho nezapomenutelného Führera Adolfa Hitlera! Heil Hitler! – Německo

Nalezeni na internetu

Našel jsem vaší stránku na internetu. Dlouho jsem byl příznivcem a teď se chci přidat. V našem městě existuje jedna NS skupina. Máte nějaké materiály v Portugalštině? – Rio de Janeiro, Brazílie

Východní fronta

Rozdal jsem vaše letáky místním kamarádům a také editorovi národních novin, který je zveřejnil ve svých novinách a na své webové stránce. - Moskva

Podporuje stránku

V obálce je $60 na podporu stránky. Pravidelně ji navštěvuji. – Nové Mexiko

Nádherné

Po čtyři roky jsem byl členem jiné organizace, ale teď to chci změnit. Stránka NSDAP/AO je nádherná. Stáhnul jsem si několik dokumentů. – Itálie

Distribuované samolepky

Objednal jsem a distribuoval vaše samolepky a orgány zuří. Naše místní skupina má zhruba 30 kamarádů. – Holandsko

Nálepky nalezeny

Našel jsem vaše nálepky ve školním dvoře. Velmi mě zajímá vaše oprganizace. Prosím o zaslání informací. - Holandsko

Potřebujeme !

1.               Knihy a časopisy Třetí Říše, stejně jako originální (do roku 1945) nahrávky s německými pochody.

2.               Kamarády, kteří plynule píší (není nutné, aby mluvili) cizí řečí a jsou ochotní dělat překlady.

3.               Internetové aktivisty ke shromažďování a šíření informací.

Podívejte se na náš rozsáhlý NABÍDKOVÝ LIST !

VZOREK NOVIN ZADARMO !

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA
http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

Hlavní strana NSDAP/AO