Nazi Lauck NSDAP-AO Polska Bpol109 . . .

BIULETYN NS

Organ NSDAP/AO - polska edycja internetowa

Numer 109 - III/2002 (112)

Holokaust II : Początek końca

A.V. Schaerffenberg

Kiedy World Trade Center w Nowym Jorku zniknęło na oczach ludzkości, nie byl to tylko upadek „głównej kwatery pieniądza“. Zniknął symbol dowodzenia. Właśnie dlatego zostały zniszczone –jako rezultat aktywności rządu USA na Bliskim Wschodzie.

Tysiące, które ucierpiały w Nowym Jorku i Waszyngtonie są ofiarami ślepego poparcia własnego rządu dla Izraela. Prawdopodobie nie były to ostatnie ataki. Brawura z pewnością zachęciła wielu terrorystów na całym świecie, by powtorzyć akcję z 11 września lub dokonać czegoś jeszcze bardziej wstrząsającego.

W ostatnich latach II Wojny Światowej , kiedy Japończycy zaczęli przegrywać, wielu młodych mężczyzn ochotniczo zostało samobójczymi pilotami. Arabowie znaleźli się w podobnej sytuacji. Amerykanie są odpowiedzialni za dziesiątki tysięcy ofiar wśród cywilów, jako rezultat sankcji nałożonych na Irak, kiedy to nawet podstawowe środki medyczne nie były dostępne.

Partyzanci chętni oddania swojego życia w imię przekonań, dysponują różnymi metodami terroryzmu, niewyobrażalnymi dla Amerykanów. Amerykański system, uznający jedynie konwencjonalną broń, przegrywał w takich miejscach, jak Wietnam, czy Somalia. Z pewnoscią przegrają walkę ze zdeterminowanymi partyzantami, którzy walczą według swoich zasad, niekowencjonalnymi środkami i strategiami.

Kiedy, dla przykładu- został wynaleziony karabin maszynowy ( nieco ponad 100 lat lemu), była to najbardziej zaawansowana broń kiedykolwiek wymyślona. Tylko najbardziej rozwinięte kraje umiały je wyprodukować. Zaledwie kilka dziesięcioleci później technologia tak się rozwinęła, że każdy Hottentot w dżungli nosi swój własny Maxim, czy Schmeiser. Tak samo, zaledwie sześdziesiąt lat temu, bomba atomowa mogla zostać wyprodukowana tylko w najbardziej rozwiniętych technologicznie krajach. Dzisiaj nawet Pakistan, z którego niektórzy terroryści mogli pochodzić, dysponuje arsenałem atomowym. Przerażająca wizja terrorystów przejeżdżających przez centra najwięksych amerykańskich miast z bronią atomową lub bombą bakteriologiczną w bagażniku jest poza granicami wyobrażenia. Tak do niedawna było też z możliwością roztrzaskania się samolotów o drapacze chmur w Nowym Jorku. Tego wszystkiego, a nawet jeszcze gorszych rzeczy możemy spodziewać się, gdyż nasi politycy wolą raczej stać się świadkami fizycznego uniciestwienia, niż porzucić poparcie dla Izraela. Takie zachowanie przynosi drogie konsekwencje!

Zasięg celu, nie tylko właściwe zniszczenia, ale terror, który wstrząsnął Stanami Zjednoczonymi we wrześniu, zaćmił wszystkie wizje. Reprezentatywna scena miała miejsce w Kongresie, kiedy to nienawidzący się nawzajem demokraci i republikanie rzucili się ze szlochem sobie w ramiona, później bohatersko zaśpiewali The Star Sprangled Banner, na przekór terrorystom. Kapitol wciąż zanosił się echem ich śpiewu, kiedy to alarm bombowy wypędził wszystkich polityków na trawniki wokół Kapitolu, bezwładnie uciekających, by uratować życie. Żaden ze szowinistycznych okrzyków, retoryki, czy uroczystych przysięg odbudowania zniszczonych budynków, nie jest w stanie przywrócić życie zmarłym, poświęconych na ołtarzu amerykańskiej polityki na Bliskim Wschodzie. Ataki reprezentują całkowitą przegraną amerykańskiego wywiadu w kraju, jak i za granicą. Masowa histeria świadczy o przyznaniu się rządu do słabości na oczach całego świata. Wtedy właśnie okazało się, jak podatny na ataki jest nasz materialistyczny świat. Transport lotniczy został wstrzymany, budynki biurowe ewakuowane, statki wojskowe skierowane do zatoki w Nowym Jorku. Siły powietrzne przeczesywały niebo w poszukiwaniu wroga, który już dawno zniknął dysponując przewagą godzin i dni.

To wszystko było nadaremne. To tak jak zamykanie drzwi stajni, kiedy koń już uciekł. Zamiast rozglądać się w poszukiwaniu ofiary, kogokolwiek, by dać wyraz swojemu rozczarowaniu i flustracji, Amerykanie powinni raczej zastanowić się nad przyczyną. Dlaczego ludzie nienawidzą Stanów Zjednoczonych tak mocno, że gotowi są oddać życie w ataku na nie? Co zmotywowało wielu ludzi do samobójczej śmierci, jeśli tylko mogą wziąć ze soba tak wielu Amerykanów, jak to możliwe? By znaleźć odpowiedź wystarczy popatrzeć na State Departament dostarczający Izraelitom różnego rodzaju broni do walki z relatywnie bezbronnymi Palestyńczykami. Oni nie mają czołgów, czy samolotów bojowych, ani też super bogatego państwa za plecami, który wspierałby ich militarnie. Nie mając nic do obrony przeciw potężnemu, bezlitosnemu wrogowi. Palestyńczycy chcą zmienić swoje życie i jedynym rozwiązaniem stają się dla nich jedynie samobójcze ataki. Czy Amerykanie nie zareagowaliby podobnie, gdyby znaleźli się w takiej sytuacji? Wszystkie te wydarzenia są oczywiście wykorzystywane przez media do propagrowania swojej poprawności politycznej.

To, co było trudne do wyobrażenia- stało się. Może być jeszcze gorzej, jeśli nie zrozumiemy, dlaczego nasz kraj został zaatakowany.

Kobiety i mężczyzni, którzy zginęli 11 sierpnia w tej katastrofie są ofiarami prawdziwego Holokaustu. Ich śmierć wzbudziła wielki żal w naszym narodzie i z pewnością długo o tym nie zapomnimy. Dopóki nie zrozumiemy, że są ofiarami systemu, dopóty ich straszna śmierć nie wzbudza właściwych reakcji. Wiedzeni interesami Izraela, Amerykanie przez ostatnie osiem lat bombardowali ofiary na całym świecie. W takiej sytuacji nie mogą dziwić wydarzenia z 11 września. Nowojorczycy doznali smaku horroru, jaki doznali cywile, kobiety i dzieci w Hamburgu i Dreznie, zaledwie 60 lat temu.

B-17 i B-24 "Liberators", które "wyzwoliły” z życia dwa miliony Niemców, stały się początkiem szeregu wydarzeń, które przeszły pełen cykl 11 września, kiedy to wieże World Trade Center runęły . W przyrodzie nic nie ginie. Abraham Lincoln ostrzegał- „ Nie możemy uciec przed historią“. Ofiary World Trade Center z pewnością nie uciekły. My również tego nie zrobimy, dopóki nie wyzwolimy się od systemu, który kosztuje życie tak wielu Aryjczyków!

Wiadomości z ruchu

Ruszył program nazi w telewizji! Pierwszy odcinek otwartego Narodowego Socjalisty, White Power został wytransmitowany 22 września 2001 roku (112) w St. Louis na kanale 18 między północą i pierwsza nad ranem., a w Północnym Sant Louis na kanale 129. Ten cotygodniowy program jest wyprodukowany przez Josepha C. Keller, M.D.- doktora medycyny w St.Louis i sponsorowany przez NSDAP/AO. Na ten temat można czytać i oglądać fragmenty na naszych stronach internetowych „ Nazi Internet Television".Pierwsze programy zostały dodane do NSDAP/AO stron 9 września. Od września dostępne po angielsku, niemiecku, fransusku i hiszpańsku.

Nowy rekord! Między 17 i 23 sierpnia, strony internetowe odwiedziło ok. 100 000 osób każdego dnia! 23 sierpnia więcej plików ( książek, gier, muzyki itd.) zostało załadowanych niż kiedykolwiek. Dziękujemy „ niemieckiemu“ ministrowi spraw wewnętrznych Otto Schily, ponieważ zupełnie niechcący przyczynił się do tego rekordu. Według niemieckiej gazety Die Welt am Sonntag z 5 sierpnia 2001 (112), wyraził chęć dyskusji o możliwym cywilnym postępowaniu w sprawie narodowosocjalistycznych stron internetowych w USA, przeciw rządowi amerykańskiemu w oparciu o „ skutki w Niemczech“. Jako protest przeciwko zagrożeniu wolności słowa i suwerrenności USA- aktywista propagujący wolność słowa zaregistrował bundesinnenministerium.com ( nie mylić z ministerstwem budesinnenministerium.de) i przesłał do nazi-lauck.nsdapao.com... „ Już uzyskaliśmy kontakt z firmą prawniczą w USA. Jeśli bedzie to konieczne, to również zwrócimy się do Ambasady Niemieckiej w Waszyngtonie.“- Dirk Inger, Rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Niemiec w niemieckiej gazecie Berliner Morgenpost 26 sierpnia 2001 (112). 3 września niemiecka telewizja (Westdeutscher Rundfunk) również nagłośniła tę sprawę.

18 sierpnia 2001 tysiąc osób wzięło udział w marszu ku pamięci Hessa w Wunsiedel w Bawarii. 1 września 2000 osób maszerowało w Lipsku. Gratulujemy!

Nowość- wyraź swoją opinię dzięki logo, czy melodii! Zmęczony tymi powszednimi? Kopnij system tymi zupełnie niepoprawnymi politycznie melodiami i logo dla telefonu komórkowego! Przekształć swój telefon w narzędzie propagandy! Dostępne od 12 sierpnia 2001 (112).

Nowa gra komputerowa DER SA-MANN. Między 12 i 19 sierpnia z tej możliwości skorzystało ponad 1000 osób! Dziękujemy aktywiście, który ją wymyślił!

Bułgarskie media ( prasa i telewizja) wspomniały o stronach NSDAP/AO i B&H w Bułgarii.

(Nagonka w Bługarii 19 sierpnia miała na celu zniszczenie bhbulgaria.com. Spotkało się to jednak z niepowodzeniem)

 

Poszukiwane!

Ksiazki i periodyki z okresu Trzeciej Rrzeszy i orginalne ( przed 1945 ) nagrania z niemieckimi marszami.

Przyjaciele, którzy pisza plynnie ( niekoniecznie mówia) w jezykach obcych sa poszukiwani do tlumaczen.

Aktywisci internetowi by pomagali przewtarzac i rozszerzac wiadomosci.

NSDAP/AO - Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

NSDAP/AO Polski