Nazi Lauck NSDAP-AO - Poslední aktuality . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

Poslední aktuality

Updatováno 20.února 2001 (112)

Německá federální policie požádá FBI, aby zakročila proti webu NSDAP/AO, v návaznosti na reportáže německých médií 23.ledna. Důvod: ilustrace plechovky s Cyklonem B. (Jsou tak zklamaní, protože je to jen replika?)

Nový rekord na WWW dosažen v lednu: Unikátní rekord v počtu přístupů za jeden den, jeden týden a počtu přístupů za jednu hodinu!

Soudní stání v případu Gerharda Laucka: 9.ledna obdržel nejvyšší státní soud v Nebrasce USA návrh na zastavení případu. Návrh byl následně 26.ledna soudním dvorem zamítnut.

Ruská bojová píseň: 12.ledna byl na stránky NSDAP/AO přidán první zvukový soubor, obsahující ruskou bojovou píseň proti židovské tyranii.

Nová počítačová hra: KZ-RATTENJAGD byla 19.prosince přidána na stránky NSDAP/AO. 1000 stažení během prvního týdne! Znalost němčiny ale není vůbec nutná, abyste si mohli zahrát tuto jednoduchou hru, která je na podobném principu, jako česká hra "Zastřel si vlastního cikána".

Nejrozsáhlejší demonstrace: V návaznosti na brutální vraždu 17letého Daniela Wretströma 9.prosince 2000, vyšlo do ulic přes 1000 švédských kamarádů. Tato demonstrace byla nejrozsáhlejší NS akcí ve Švédsku od konce Druhé Světové Války!

Bulharský MEIN KAMPF: Bulharští příznivci NSDAP/AO během vánočních svátků vytiskli a prodali 5000 kusů této knihy, většinou mladým lidem. Policejní razie a zátahy přinesly pouze zabavení 20 výtisků.

Nazi "Internet-Radio": Týdenní "programy" (zvukové soubory) v angličtině, němčině a od listopadu i francouzštině. Navštivte naše stránky na http://www.nazi-lauck-nsdapao.com!

Nové knihy na internetu: Francouzský překlad knihy AN INTRODUCTION TO THE NSDAP/AO: THE FIGHT GOES ON! a ruské překlady brožur ADOLF HITLER QUOTATIONS a SS MAN AND THE QUESTION OF BLOOD byly přidány na NSDAP/AO stránky. Na těchto stránkách je již k dispozici několik knih v němčině, angličtině a dokonce bulharštině (THE JEWS AND BULGARIA) a srbštině (HORST WESSEL).

Sbrsko: Propagandistická akce s nálepkami NSDAP/AO se svastikami měla za následek minimálně čtyři televizní reportáže mezi 16. a 18.listopadem, ve kterých byla uvedena i adresa NSDAP/AO! Gratulujeme srbským kamarádům!

Jonni Hansen: 21.listopadu nastoupil svůj osmnáctiměsíční trest odnětí svobody vedoucí DNSB Jonni Hansen (za sebeobranu!). Solidární dopisy posílejte na: Jonni Hansen, #6592, Postboks 532, DK-3000 Helsengör, Denmark.

Dvě zápalné láhve , hozené na budovu centra DNSB v Dánsku způsobily jen minimální škody.

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA
http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

Návrat na obsah