Як ВИ можете чинити опір!

 

 

Крок перший: Встановити контакти!

 

 

НАЙБЕЗПЕЧНІШИЙ спосіб спілкуватися з нами –  надіслати листа звичайною поштою:

 

NSDAP/AO

PO Box 6414

Lincoln NE 68506

USA

 

Примітка: рекомендується не писати «NSDAP/AO».

 

 

НАЙШВИДШИЙ спосіб зв’язатися з нами – надіслати електронного листа:

 

info @ protest-vote.com

 

 

Примітка: ЖОДНЕ з електронних повідомлень не сховане від «цікавих очей». Якщо Ви сумніваєтеся, не використовуйте електронну пошту.

 

Крок другий: Розкажіть нам, що Ви готові та можете робити!

 

Вирішіть, як Ви хочете, щоб допомогти. Варіанти: 1) розповсюдження літератури, 2) волонтерська робота, і 3) фінансові пожертви.

 

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ: Завантажте з нашого веб-сайту nsdap.info .pdf файли з агітаційним матеріалом або замовте #702 Пропагандивний CD. Самостійно роздрукуйте листівки, наклейки та інше. Або зв'яжіться з нами, щоб обговорити інші варіанти. [Примітка: Якщо Ви бажаєте залишатися повністю анонімним, Ви взагалі можете не звертатися до нас.]

 

ВОЛОНТЕРСЬКА РОБОТА: Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ваші навички та наші потреби. Наші співробітники розкидані по всьому світу. Вони працюють таємно з власних будинків. НСДАП / АО працює ЗАКОННО там - проте таємно - де націонал-соціалізм є законним. І «незаконно» там - але не сильно - де націонал-соціалізм заборонений. [Примітка: Нам навіть не потрібно знати ваше справжнє ім’я! Все що нам потрібно - це лінія зв'язку.]

 

ФІНАНСОВІ ПОЖЕРТВИ: Зробіть платіжну тратту на банк США в американській валюті. Або відправте нам банкноти (євро, долари США або будь-які інші основні валюти). Якщо ви віддаєте перевагу залишитися анонімним, просто відправте нам добре прихованої гроші.

 

Ще один варіант – зробити покупку або з НСДАП / АО безпосередньо або  на сайті наших друзів  www.third-reich-books.com та www.zensurfrei.com. Перший сайт є видавцем оригінальних книг Третього Рейху, переведених на англійську та інші мови. Вони приймають основні кредитні картки. Назва компанії, яка з'являється на заяві кредитної картки, як комерсант виглядає безневинно. Другий - сайт реселлера, чиєю спеціальністю є підтримка веб-сайтів політичних дисидентів.

 

 

 

Home Page