Nazi Lauck NSDAP-AO YKPAIHCKI ukrain001 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

СПРАВЖНІЙ ГЕРОЇЗМ

GENUINE HEROISM

Націонал-Соціалізм не страждає від нестачі героїв та героїнь. Їх дії, їх досягнення та, в основному, їх жертви служать для нас прикладом, обов’язком та витоком сили.

Моє покоління, перше поствоєнне покоління, досі має шанс особисто зустрітися з багатьома з цих героїв. Я пам’ятаю відвідування відомого Полковника Ганса-Ульріх Руделя в його будинку в Куфстейні у Тіролі 1970 р. Се була велика честь!

Але є багато інших товарищів, які також не менше вплинули на мене. По-перше, я проводив з ними більше часу, ніж з Гансом-Ульріхом Руделєм, та по-друге, вони були “просто нормальними людьми”, але всеж набагато більше ніж “нормальними”.

Се були старі товарищі СА Вальтер Люттерман та Карл-Фердінанд Шварц,подружжя Мюллерів та “Армін” покоління Гітлер Югенд, Тіес Крістоферсен, борці післявоєнного покоління,такі як Міхаель Кюнен,Готфрід Куссель,Міхаель Шторм та інші, кого ми не будемо називати в цілях безпекию.

Деякі з цих товаришів та їх життя справили особливо сильне враження на мене.

...1945. Війна закінчилася. Все втрачено. Життя втратило сенс. Хтось йшов в ліс до залізної дороги. Хтось сідав на рейки та чекав потяга, який обірвав би сумне життя. Хтось розмірковував. Потім хтось приймав всілякі рішення. Якщо хтось вижив, можливо зможе одного дня зробити щось в дусі Вождя. Хтось вставав та ішов додому. Минають роки. Навесні 1972 вигнанець з Бреслау сказав що є NSDAP/AO. Хтось став одним з перших членів, одним з найпрацьовитіших добровольців, та щедрих фінансових підтримувачів, хоча небагатих, але скромних у житті. Хтось з добровольців працює з року в рік, десятьоліття за десятьоліттям. У старому віці, коли починається сліпота. Але вони продовжують працювати- ще досі можуть складати та клеїти конверти.

...Смертельно хворий на рак. З трудом може їсти або спати. Але досі може дещо зробити: сам, з великим трудом, сідає за письмовий стіл та виконує комп’ютерну роботу. Довгі години. Тому що важко встати та повернутися до крісла. День за днем. Рік за роком. Вранці останнього дню життя продовжується рутина. В той день, після обіду, прийшла смерть.

...1945. Молодий солдат продовжує змаг після припинення бойових дій. Пізніше він був схоплений, але не визнаний бійцем вервольф. Чотири роки у спеціальному концтаборі для запеклих Нацистів. Нарешті свобода. Негайно продовжує політичний активізм. Тюрма. Покинула жінка. Знову воля, знову політичний активізм та визначна роля в експансії NSDAP/AO у 70-х роках. Але по вині зрадника знову тюрма. Покинула друга жінка.

...Чотири роки політичного ув’язнення- без права на дострокове звільнення. Потім день волі. Повертається до політичної роботи. Один рік інтенсивної активності. В результаті більше чотирьох років тюрми. Знову вільний, знову активний, до самої смерті.

...Хтось бажав одружитися, але партія потребує робітників та грошей. Родині залишалося почекати лише кілька років. Але прийшла хвороба. Родина більше не з’являлась- можливо помирала.

...Хтось був покалічений на війні. Немає обох ніг. Немає однієї руки. Друга рука поранена. Ще не зовсім безпомічний. Можлива телефонна робота. Дякуючи цій роботі, NSDAP/AO поширила свою телевізійну програму з одного міста до 16 міст в рамках одного року.

...Крізіс. Хтось приєднався та взяв забагато завдань без підготовки. Вільний час та професія замінені політичною працею, роздратування, хвилювання та стрес. Втратив 4 роки, поки крізіс скінчився, і його власна велика родина знову отримала пріоритет.

Товарищі! Це все правдиві історії!

Я тісно співпрацював з цими товарищами, інколи по 10 років. Ми винні їм за становлення NSDAP/AO, яке тривало 3 десятьоліття.

Нехай вони послужать вам як прикладом та обов’язком, так і підтримкою та інспірацією, як вони послужили мені.

Нехай деякі з вас стануть прикладами для тих, хто вступить в наші ряди пізніше і візьме святий прапор свастики, коли ми, також, відійдем до великого штурмового загону на небі.

...Бо прапор значить більше, ніж смерть!

Герхард Лаук

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

YKPAIHCKI