Nazi Lauck NSDAP-AO YKPAIHCKI ukrain002 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

Різдвяна історія

A Christmas Story

Зараз нам може бути важко зрозуміти, як Адольф Гітлер став улюбленцем свого народу, навіть у найперші дні боротьби. Правдиві докази справжньої любові, яка оточувала його з самого початку, надав офіційний біограф Партії Гейнріх Гоффман, який пригадував незвичайний випадок, який стався перед Різдвом у 1923 році. Не набагато більше, ніж за місяць до цього, 16 товарищів були застрелені на Одеонплац. Рух зазнав поразки під час Путчу 9-го листопада, його учасники мертві, переховуються, або, як Вождь, ув’язнені до кременалу. Після проблеску спалахнувшої надії, яка була потоплена в крові, післявоєнна Німеччина знову тоне в сірому розпачі соціального хаосу, економічної розрухи та культурного гниття. На фоні цих подій відбувається сцена, про яку пригадує Гоффман, в той холодний грудень, 68 років тому...

"Художники, учасники гітлерівського руху, плянували відсвяткувати Різдво в кафе “Блюте” на Блютештрассе, з живою картиною, під назвою- Адольф Гітлер у в’язниці”.

"Мені було доручено знайти підхожого двійника Гітлера. Якось так сталося, що я знайшов чоловіка, який був дуже схожий на нього. Я запитав його, чи не погодиться він взяти участь в цій живій картині, і він погодився.”

"Велика зала кафе “Блюте” була переповнена людьми. Побожна тиша встановилась, як тільки завіса пішла доверху, та на напівзатемненій сцені з’явилася тюремна камера. За маленьким, забраним гратами вікном, було видно падаючий сніг. За маленьким столом, спиною до глядачів, сидів чоловік. Невидимий чоловічий хор співав, Stille Nacht Heilige Nacht.”

"Коли затихли звуки останньої ноти, маленький янгол ввійшов в камеру, несючи запалену різдвяну ялинку, яку він тихенько поставив на стіл самотньому чоловіку.”

" Гітлер” повільно розвернувся, та став обличчям до аудиторії. Багато хто подумав, що це насправді був сам Гітлер, та в залі почувся плач.

"Коли вмикнули світло, я побачив навколо себе чоловіків та жінок зі зволоженими очима, хустки для носу поспішно зникали.”

Джерело: Гейнріх Гоффман “Гітлер був моїм другом” Burke Co., London

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

YKPAIHCKI