Nazi Lauck NSDAP-AO YKPAIHCKI ukrain006 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

Ласкаво просимо до міста Свастики!

(Welcome to the Town of Swastica!)

Якщо колись було місце, яке було назване стародавнім символом нашої Білої раси, кожен може уявити собі, що воно має знаходитись в націонал-соціалістичній Німеччині. Що місто, яке носило оцю назву на протязі першої половини 20-го століття, являє собою історичний рекорд, але воно знаходилося не в Третьому Рейху. Досить незвичайно, що село Свастика було засновано як шахтарське поселення на початку 1906 року біля озера Кіркленд, в північному Онтаріо, в Канаді. Хто обрав цю назву і чому, невідомо і досі. Що відомо, так це те, що населення зросло до 10 000 мешканців до середини 1930 року. Відомо також, що канадійський уряд почав змушувати мешканців Свастики змінити таку спірну назву. Вони відмовились. Багато, а можливо і переважна більшість з них були прихильниками Гітлера та брали участь у Національному Фашистському русі Авері Брюндажа. Інші, які в деякій мірі позитивно відносились до націонал-соціалізму, використали пропозицію влади взяти якусь добру назву для міста, як засіб висловлювання свого презирства до жидівських ліберально-консервативних шахраїв, які привели цивілізацію до великої депресії.
Як сказав один сучасний письменник у своїй дискусійній доповіді: " Після того, як скінчилася Друга світова війна, Прем'єр-міністр Онтаріо Мітч Хепберн вирішив, що ця назва не була патріотичною, тому він добився того, що змінив назву головної пошти на "Уінстон", на честь британського лідера часів війни, Уінстона Черчіля. Але мешканці Свастики думали по іншому, і на громадському мітингу, який відбувся 13 вересня 1940 року, висловили свою незгоду з підміною назви." Неймовірно, але назва збереглася на протязі всієї цієї братовбивчої війни. Але ненависники нашої Білої раси ніколи не поступаються. боючись відродження популярної расистської свідомості під час так званої "Ери МакКарті", коли жидівсько-комуністичні зрадники були обрані в урядові кола, в середині 50-х років, жидівський бізнесмен (Корпорація Левіт) викупив маленьке місто Свастика та негайно змінив його первісну назву.
Наша оповідь мала б скінчитися тут, якби не один цікавий факт, або випадковий збіг, який пов'язав канадське село з ім'ям Адольфа Гітлера. В той час, коли майбутній Вождь був звичайним солдатом під час Першої світової війни, лорд Редесдаль мешкав в дерев'яній хіжині в селі Свастика в Онтаріо. Він був батьком Уніти Мітфорд, чудової націонал-соціалістки, і вірного особистого друга Адольфа Гітлера, яка присвятила своє життя запобіганню війни між Англією та Німеччиною. Вона довела це, ставши першою жертвою цього самогубського конфлікту. Передбачаючи неминучу катастрофу для Західної цивілізації, вона пожертвувала своїм особистим життям. Що, якби нічого з того. що її батько розповідав їй про свої роки, які він провів в канадійський Свастиці, не перейшли б по традиції до нас.
Не зовсім зрозуміла, а скоріш інтуітивна, майже містична тема, якимсь чином перенеслась з далекого північного міста з його священою назвою в історію нашої Боротьби. В любому випадку, канадійські націонал-соціалісти мають виключне право пишатися своєю спадщиною в Онтаріо.

Джерело: Коломбо, Джон Роберт, Загадкова Канада, Незвичайні знаки, Надзвичайні події та особливі місця, Doubleday Canada Ltd., Toronto, 1989, page 240.


NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

YKPAIHCKI