Nazi Lauck NSDAP-AO YKPAIHCKI ukrain008 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

Виклик Наумана

(Naumann's Challenge)

Вернер Науман вступив в НСДАП в 1928 році в віці 19 років. Він швидко став довіренним заступником самого блискучого пропагандиста Партії - доктора Йозефа Геббельса. Спочатку Геббельс посилав його за кордон на різні журналістські зустрічі, що він виконував з великою майстерністю. В 1937 році він був призначений головою штаба Міністерства пропаганди, а через сім років був висунутий на посаду Державного секретаря Міністерства. В цій компетенції він був правою рукою, цінним консультантом та персональним заступником Геббельса. Чудовий та маючий блискучий розум, Науман користувався повагою і інших керівників націонал-соціалістичного уряду. Під час війни він служив в Ваффен-СС на французському, грецькому та російському фронтах. За відвагу в бою йому було призначено звання Штурмбаннфюрера СС.

Посада заступника Геббельса надавала йому чудову можливість особисто спілкуватися з Фюрером. Гітлер дуже поважав Наумана і вважав його одним з найкращих представників націонал-соціалістичного режиму. В свою чергу Науман був відданий Вождю і був з ним до самого кінця в берлінському бункері.

В своєму Політичному Заповіті квітня 1945 року Вождь призначив Наумана спадкоємцем Геббельса в новому націонал-соціалістичному уряді, очоленому Адміралом Деніцом. Науман залишався в бункері до останньої хвилини. Він був останньою людиною, яка розмовляла з Геббельсом та його жінкою перед тим, як вони вчинили самогубство 1 травня 1945 року. Годиною пізніше Науман залишив бункер разом з заступником Гітлера Мартіном Борманом та лідером молоді Артуром Аксманом.

Наумана спіймали росіяни та відіслали його до концтабору в радянській окупаційній зоні. Росіяни взяли його під варту, не підозрюючи, що він був заступником Геббельса. Тому до нього відносились не так як до "військових злочинців", його навіть не допитували. Навесні 1946 року він зміг виїхати зі східної Німмеччини та вислизнути з рук кровожерливих більшовиків. Він жив у Тюбенгені деякий час, працюючи на фермі. Потім він отримав роботу каменяра у Франкфурті.

В 1950 році Науман преїхав до Дюссельдорфу , де він працював на фірму, власником якої був старий партійний товарищ. Він виконував свої щоденні обов'язки в своїй звичайній манері, але ніколи не надіявся відновити свою націонал-соціалістичну кар'єру.Потім славні образи Гітлера,Геббельса та щасливі дні Третього Рейху випливли з його пам'яті.Він завжди був фанатичним націонал-соціалістом та вірним послідовником Вождя,якого він боготворив. Він вирішив бути вірним своїм померлим товарищам і ніколи не зраджувати їх світлої пам'яті, як зробили багато інших. Він спостерігав в страшенній невірі як його Батьківщина була окупована зграями більшовиків, расово неповноцінних, індійців, жидів, нігерів та іншого сміття. Він присягнувся зробити все, щоб звільнити свою країну від темних сил світового жидівства.

Під час посади секретаря Геббельса він подорожував по всьому Рейху. Він особисто знав всіх великих ( і малих) посадовців націонал-соціалістичного уряду. Більшість з них поважали та довіряли йому як людині чесній. Зараз декілька з цих старих борців бачили в ньому нового Вождя. Невелика група цих ветеранів таємно зустрілася з Науманом на підпільних зборах в Дюссельдорфі та запрпонували йому стати лідером наступного покоління націонал-соціалістів. Науман не вагався. Він погодився взяти на себе відповідальність лідерства.

На протязі наступних двох років Науман подорожував по всій Західній Німеччині, палаючи вогнем політичного активізму. Він зустрівся з великою кількістю колишніх партійців та членів СС. Він їздив в Італію, Францію та Бельгію, щоб налагодити відносини з підпільними націонал-соціалістичними та фашистськими групами. Сер Освальд Мослі запросив його до своєї оселі в Парижі на зустріч з важливими НС лідерами декількох країн. Після слухання його промови всі вирішили, що якщо націонал-соціалістичний ренесанс матиме місце в Німеччині, то Вернер Науман буде тим, хто його очолить.

Впливові німецькі нацисти, такі як великий танковий командир Гейнц Гудеріан та колишній Міністр економіки Г'яльмар Шахт об'єдналися навколо Наумана. Колишній лідер молоді Артур Аксман та пропагандист Ганс Фрітче також надавали підтримку Науману. Коло його друзів та прихильників зростало кожного дня. Наприкінці 1950 року це коло стало величезною мережею націонал-соціалістичних революціонерів, простягнувшись через всю Німеччину.

Власний план Наумана складався в тому, щоб набрати кадри посвідчених та фанатичних нацистів, які мали б проникати в "демократичні" політичні партії, спрямовуючи свій шлях до позиції сили та впливу до тих пір, поки не зможуть діяти відкрито. Першою ціллю Наумана для нацифікації стала Вільна Демократична Партія. Два видатних члена цієї партії: Ернст Ахенбах та Вольфган Діверге були фанатичними нацистами та таємно підтримували Наумана. Вони почали постачати йому важливу інформацію стосовно ВДП, таким чином зміцнюючи позиції своїх НС товарищів.

Інший план Наумана та його друзів, який вони здійснили, був проникненням нацистів в важливі суспільні організації, клуби ветеранів та групи особливих інтересів. Науман був впевнений, якщо нацисти коли-небудь повернуть втрачену силу та звільнять Батьківщину, вони зроблять це таємно та шляхом омани. Нарешті він завжди спонукав своїх прихильників стримуватися та чекати, допоки дадуть сходи посіяні зерна. Науман від природи був терплячою та обережною людиною- найкращий тип для людини, яка очолює підпілля. він сказав одному ненадійному послідовникові, який відмовився тримати таємницю: "- Це небезпечно казати світові, який вважає нас померлими, що ми знову тут. Наступного разу давайте продовжимо більш професійно, і потім я буду радий допомогти вам."

Наприкінці 1951 року Науман зібрав велике коло друзів та товарищів. яке стало відоме як "Гауляйтеркрейс". По вечорах кожної середи, кожного місяця ця група проводила таємні зустрічі в різних готелях Дюссельдорфа. В цій групі були колишні гауляйтери Карл Флоріан, Госеф Грохе, Пауль Вегнер та Карл Кауфман, майор СС Пауль Зімерман, колишній Міністр культури доктор Густав Шиль та інші важливі фігури Третього Рейху. Один з них, Гейдріх Гассельмайєр, був старим бійцем, який брав участь у Гітлерівському Путчі в Мюнхені 1923 року.

На цих таємних зустрічах "нео-нацистської еліти", Науман робив нариси своїх планів на майбутнє. Він сказав що поспішна спроба захопити владу буде самогубством. Він був палким противником любого насильства і вважав, що його застосування неминуче приведе до поразки. Він не вважав, що настав час для створення нової політичної партії, заснованій на засадах націонал-соціалізму. " Ми і так маємо достатньо справ без заснування нової партії. Ми не можемо одночасно готувати підгрунтя, сіяти та збирати. Давайте спочатку зосередимось на почві."

Науман та його товарищі продовжували зустрічатися, дискутувати та організовуватись протягом наступного року. Вони заснували секретні ячейки націонал-соціалістів в декількох містах Німеччини та налагодили міцні стосунки з іншими підпільними революційними групами за кордоном. Однією з цих секретних груп був Добровольчеський Німецький Корпус. Сформована в Гамбурзі 17 серпня 1951, ця націонал-соціалістична група складалася з колишніх членів СС, NSDAP та ветеранів війни. Домінуючою постаттю був полковник Ганс-Ульріх Рудель. Всі члени присяглися жити згідно з 25-ома пунктами програми NSDAP та призначили Адмірала Деніца головою Німеччини. 2 тисячі людей мали членство в цій секретній армії.

Створення Науманом "Гауляйтеркрейс" та його відносини з такими групами як Добровільний Корпус,привернули до нього увагу британських агентів спецслужб.Ці запродані жидам негідники почали стежити за Науманом та його друзями деб вони не були,прослуховувати їх телефонні розмови та перехоплювати їх пошту.13-го січня 1953 року Наумана, Шиля, Гассельмайєра, Зімермана та декількох інших лідерів націонал-соціалізму було заарештовано за наказом головного комісара Британії Івона Кіркпатріка. Місяцем пізніше Добровільний Корпус було знищено окупаційними силами. Кіркпатрік заявив світові, що зруйнував нео-нацистський заколот, метою якого було скинення бонського уряду.

Сотні документів та паперів було знайдено у Наумана, але не було ніяких доказів того, що Науман був таємним лідером величезної конспірації. Наумана було ув'язнено на 7 місяців, допоки британці та їх маріонетки в Бонні намагалися склепати на нього звинувачення. Нарешті, 28 липня 1953 року Наумана звільнили. Бонські зрадники не могли нічого довести.

Науман знову був вільним, але Гауляйтеркрейс вже не існувало. Багато його таємних прихильників та фінансистів почали тікати, вирішивши, що контакт з Науманом дуже небезпечна справа. Нацифікація ВДП припинилася, коли Ахенбаха та інших таємних нацистів виключили з партійних рядів. Науман був дуже розчарований таким обертом долі, але він вирішив продовжити боротьбу.

Він вирішив відкрито діяти на політичній арені. Адольф фон Таден, молодий лідер ультранаціоналістичної Німецької Партії Рейху, погодився розташувати Наумана та Ганса Руделя на чолі партійних списків. Протягом серпня два націонал-соціалістичних лідера працювали з великою енергією та ентузіазмом. Тисячі німецьких патріотів пішли за ними в героїчний хрестовий похід проти жидівської тиранії та гноблення. Бонський зрадницький режим був настільки наляканий зростаючою популярністю Наумана, що вирішив покласти кінець цій кампанії. Його позбавили всіх громадянських прав та викреслили його ім'я з виборчих бюлетенів. Кількома днями пізніше Наумана відвідали якісь дві зловісні особи, які погрожували йому смертю, якщо він не залишить політичний активізм!

Вернер Науман залишив політику в вересні 1954 року і присвятив свій час, енергію та талант власному бізнесу. Його героїчна спроба створити Четвертий Рейх зазнала поразки. Але насіння націонал-соціалістичної революції, які він посіяв, принесли плоди в наступних роках. Спадщина Вернера Наумана відчувалася по всій Німеччині. Їх священна місія такаж, як і Наумана- відновлення націонал-соціалізму та звільнення Європи та світу від зловісних та темних сил інтернаціонального жидівства!
Heil Hitler!NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

YKPAIHCKI