Nazi Lauck NSDAP-AO YKPAIHCKI ukrain013 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

Ніколи не відступай!

(Never give up!)

Наступна стаття Герхарда Лаука з'явилася в останньому випуску NS KAMPFRUF (#115 March-April 1995), виданому напередодні його другого політичного ув'язнення(1995-1999)


Протягом періоду більше ніж 20 років безперервного політичного активізму в мене було багато успіхів та багато невдач. Легко святкувати перемогу. Важче, але набагато важливіше продовжувати, незважаючи на невдачі.

Ось декілька думок, що допомогли мені в скрутні часи. Я бажаю поділитись ціми думками з вами, мої дорогі товарищі, з надією, що одного дня вони допоможуть і вам.

Перше: якщо націонал-соціалістична ідея змогла вижити під час військової поразки в Другій світовій війні, під час руйнування Третього Райху та смерті нашого любимого Вождя Адольфа Гітлера, то вона звичайно здатна пережити будь-які інші поразки та невдачі, навіть втрату важливого бійця, лідера або навіть цілої групи бійців. БІЙ ТРИВАЄ, допоки живе хоча б ОДИН націонал-соціаліст!

Друге: доки залишається один Білий чоловік та одна Біла жінка, боротьба за виживання Білої раси продовжується. Навіть як що Біла раса складає меншість на цій планеті, все ж існує сотні мільйонів Білих людей.

Третє
: великі, неймовірні історичні зміни світового маштабу досі можливі. Ніхто не знає майбутнього. Німецька історія наводить багато таких прикладів:

Хто міг уявити приниження 1919 року в гордому та могутньому Германському Райху 1910? В хаосі 1920-х відродження 1930-х? Хто міг уявити катастрофу 1945 року після перемог 1940? Після 45-го - економічне чудо 1950-х та 60-х років? В 1985 наближаючийся колапс ГДР, падіння Берлінської стіни і навіть Радянського Союзу? (Я ніколи не сподівався побачити ці події в своєму житті. А ви?)

Четверте: Історія завжди вершиться меншістю - меншістю, яка бореться!
Адольф Гітлер почав боротьбу з сімома людьми... Американську революцію проти Британської імперії підтримали лише 10% населення Америки - порівняна кількість симпатизувала британцям. Більшість не робила нічого, а лише спостерігала... Маленька Пруссія з населенням 4,5 млн зупинила ворожу коаліцію, яка начислювала 200 млн(!) під час Семирічної війни(1756-1763)

П'яте: не має значення, скільки багато особистість ДУМАЄ, що зробила для руху. Інший товарищ, БАГАТО інших товарищів мають зробити НАБАГАТО, НАБАГАТО БІЛЬШЕ! Ніхто не повинен казати собі: " - Я зробив більше, ніж інші!" ( Навіть, якщо це правда) Замість цього він завжди намагається зробити більше. Не дивись на вади інших товарищів, замість цього подивись в дзеркало і запитай себе: " - Що я зробив раніше? Що я можу зробити СЬОГОДНІ? " Німецький патріот Фіхте одного разу сказав, що кожна окрема особистість має діяти так, ніби доля її народу залежить лише від його власних
дій.

Шосте: нехай кожен трохи допоможе. Ніхто не знає, що буде останньою краплею... Яка листівка або газета завербує нового активіста, дії якого вплинуть на результат битви.
Якщо ціле життя політичного активізму може зробити внесок в справу виживання Білої раси, такий, як піщинка робить внесок у цілий пляж або одна крапля води - до величезного океану, то це варто робити. І це є МОРАЛЬНОЮ ПОТРЕБОЮ.

Сьоме: справжній націонал-соціаліст - це борець. Він бореться не тільки тому, що це його обов'язок, скоріш тому, що він не може жити, якщо відступить. Життя - це боротьба. В нас буде достатньо часу для миру в могилі. Старий гвардієць Наполеона сказав: " - Солдат може померти, але не може відступити!"

Восьме : наші мученики - наш обов'язок. Я сам відчуваю святий та ОСОБИСТИЙ обов'язок перед кожним окремим товарищем, який боровся, працював, страждав, стікав кров'ю або навіть помер за Ідею націонал-соціалізму. І я не маю на увазі, що це є щось в абстрактному, філософічному сенсі, збагнене лише розумом, скоріш в
дуже ДУХОВНОМУ сенсі, що глибоко в серці.
Наприклад, я думав про нашого товарища Готфріда Кусселя, ув'язненого в Австрії на 11 років лише за мирний політичний активізм. Уявіть, що після того, як він вийде з тюрми і запитає мене, що я зробив для руху, я повинен буду відповисти: "- О, нам вже давно набридла політика, тому ми розпустили організацію. Сьогодні я веду комфортабельний спосіб життя бізнесмена та колекціоную марки."
Я мав честь та добру фортуну працювати з багтьма справніми націонал-соціалістами - не тільки з молодими людьми, але також і з жінками, молоддю і старшими льдьми- чиї невтомні зусилля заради нашої справи поставили їх в одні ряди з великими нагородженими героями війни! Всюди, де я відчуваю себе збентеженим, я думаю про цих великих націонал
-соціалістів. Потім мені стає нестерпно соромно за те, що я пожалів себе хоча б на одну секунду. Я даю собі стусана під дих і кажу собі: " - Ні, я не можу підвести їх! Якщо вони могли терпіти і продовжували боротьбу, тоді і я можу!"

Дев'яте: нещастя існують для того, щоб їх побороти, проблеми - щоб їх вирішувати, вороги - для того щоб їх перемагати, жиди - для того щоб їх ...

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

YKPAIHCKI