Nazi Lauck NSDAP-AO YKPAIHCKI ukrain014 . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

NSB-Ukrainisch-114 (Sommer 2003/114)

Вольфганг Вілльріх - Арійський художник

(Wolfgang Willrich - Aryan Artist)
 

Одним з найвідоміших художників Третього Райху був Вольфганг Вілльріх. Народився він 31 березня 1897 року в сільській родині з глибоким корінням. Талановитість Вілльріха проявилася коли він був ще дуже молодий. Приїхавши в 1915 році в Берлін навчатися у коледжі, він бачить, що напрямки в мистецтві є декадантними. В 1916 році він поступає на службу в 251 Піхотний Полк в званні унтер-офіцера. За бої на Західному фронті був нагороджений Залізним Хрестом.

Перебуваючи в полоні він багато займався малюванням. Його перші роботи видав Міжнародний Червоний Хрест в журналі для полонених.

Після звільнення він продовжив навчання.Хоча він вступив до Танненбергської Асоціації Людендорфа, непорозуміння між ним та Матільдою фон Людендорф змусили його піти. Але він досі друкувався в їх журналі.

Вільріх був відомий своїми портретами Нордичних расових типів. В 1933-34 роках він належить до Міністерства Культури Райху, але знову був змушений піти на підставах зв'язків з оточенням Людендорфа. Пізніше Вальтер Дарре зробив його незалежним працівником, що надало Вільріху можливість продовжувати писати Нордичних селян, що він робив з великим натхненням. Багато з його робіт потрапили на поштові листівки та плакати. Але він досі зберігав свою незалежність. Він відвернув пропозицію Генріха Гіммлера стати почесним членом СС. Він навіть ніколи не став членом NSDAP. Але він вважав опозицію Третього Райху проти дегенеративного мистецтва занадто пасивною! Разом з Вальтером Хансеном та графом Клаусом фон Бадіссін він допомагав в організації Мюнхенської експозиції дегенеративного мистецтва 1937 року.

В 1939 році він просить про відправлення на фронт як фронтовий художник. Після Польщі він їде до Франції, Норвегії, Фінляндії та Росії. За цей час він зробив багато портретів військових командирів. Пізніше він робить багато портретів носіїв Лицарських Хрестів. Наприкінці 1943 року він повертається в Берлін де продовжує роботу.

Його останні роботи були видані після війни в Аргентині. Він помер від раку 18 жовтня 1948 року.

Сила через Красу!

(Strength through Beauty!)

В нашій ері - ері декадансу та дегенерації почуття та духовний світ кожного десятого Арійця час від часу, знову і знову, кожного дня зазнають знущань. Наша душа плаче за духовним надбанням. Краса, створена Арійськими художниками допомагає відчути цю духовну потребу та нагадує нам про величність нашої раси.

Багато років я чекав того дня, коли наші ресурси, фінансові або технічні, зроблять можливість поширення справжнього Арійського мистецтва серед товарищів та інших расових родичів. Нарешті цей день настав! На початку червня ми додали до сайту майже 80 (!) кольорових репродукцій робіт Арійських митців. Зараз ви маєте можливість побачити їх! Є три шляхи побачити їх. Перше, якщо ти маєш Інтернет, просто зайди на наш сайт www.nazi-lauck-nsdapao.com. Друге - ти можеш замовити повнокольорові репродукції формату А3. Третє, багато робіт художників є в форматі DVD (дивись #818-A, #818-B та #839 в нашому каталозі).

Зараз є дуже багато робіт і ми не можемо показати або навіть перелічити їх в цій публікації, але ти можеш отримати безкоштовний каталог цих позицій. Просто напиши: P.O. Box 6414, Lincoln, NE 68506, USA.

 


NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com

YKPAIHCKI